Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rendőrség ilyenkor tud...

A Rendőrség ilyenkor tud tenni valamit? (kicsit hosszú lesz, de megéri elolvasni)

Figyelt kérdés

Egy kb 3-4E. fős faluban élek. Történt a napokban egy baleset, egy biciklist egy autós halálra gázolt.A személygépkocsi vezetője a pletykák szerint ittas volt, és akit elütött egy cigány. Az elütött személy a kórházba szállítás alatt életét vesztette, és az autó vezetője is valami ideggyógyászaton van, nem tudom pontosan, mert "idegösszeroppanást" kpott.A halott ember ismerősei/családtagjai megfenyegették a szem.gépkocsi vezetőjének családját, hogy "Kiírtják az egész familiát"(mármint a magyar ember családját), a cigányok gyülekeztek a házuk előtt, összetörték a kerítést, és ott randalíroztak. Kihívták a rendőröket, de a rendőrök nem tudták elzavarni őket, így kb 3 óra múlva el is mentek.


Ilyenkor nincs valami védelem?! Elvégre halálosan megfenyegették őket....!Elvileg a Rendőrség nem tesz semmit.


emlékszem, mikor az a cigányirtás volt, egy ember egy fekete nissan Navara-val ment végig a cigánysoron, és kiabálta, hogfy me fognak halni.. érdekes módon egyből elkezdtek a rendőrök járőrözni, főleg abban az utcában, és ha belegondolunk ez is egy halálos fenyegetés volt.


2010. aug. 18. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szegény.. Mármint az autóvezető családja. A cigány csak dögöljön meg. Gondolom a gyerek az üt közepén rohangászott.. Így szokott ez lenni. Szerintem a rendőröket csak akkor érdekli ha megölnek majd valakit.
2010. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gyerek volt, kb 30 éves... De elvileg elég ellenszemves ember volt.
2010. aug. 18. 22:17
 3/8 anonim válasza:

szerez be néhány kutyát vagy légpuskát. mert ha a sünök nem csinálnak semit akkor itt nem lehet semmit csinálni. hát igen már csak ilyen a magyar igazságszolgáltatás.


ATi

2010. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Semmit nem tudnak csinálni, és azért, mert ez az ország egy szeméttelep.

Miért?

Mert itt a rendőr csak magyar embert büntet, mivel őket is úgy küldik szolgálatba: "Ha az elkövető cigány, fordulj vissza".

Ebben az országban a cigányok mindent tehetnek, pedig örülhetnének, hogy bepofátlankodtak az országunkba.

Várjuk! Országunkba?

Hisz lassan már ez sem a mienk lesz.

Sajnálom, hogy idáig fajultak a dolgok, de itt az egyetlen remény az lenne, ha minden magyar elindulna közösen egy cigányírtásra. Talán egész Magyarországot nem tartóztatják le.

Undorító.

2010. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszööm a válaszokat! Amúgy nem az én csaláom egyik sem.XDSoha nem is láttam őket, csak a fülembe jutott a hír.
2010. aug. 18. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Odavágsz egy gránátot vagy sorozz közéjük egy ak47essel.A rendőrség nem fog semmit tenni, meg van kötve a kezük.Szerinted miért hozták létre a gárdást?


"Köszööm a válaszokat! Amúgy nem az én csaláom egyik sem.XDSoha nem is láttam őket, csak a fülembe jutott a hír."

Na ezért is tartunk itt.Azért kell tenni ellene mert lehet hogy te leszel a következő...

2010. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki elgázolta annak le kellene mészárolnia a többit is, és úgyse kapna börtönt érte, hanem menne a pszichiátriára.
2010. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért nem kéne oda jutni, hogy írtuk ki az összeset egy Ákával.


Normális rendőrség kéne, akik fellépnek, mert jogilag is felléphetnének ellenük, de kevés a törvény és őket védi. Új alkotmány kell. Nemzeti kormány. Nemzeti nevelés az iskolákban. Amit ez meglesz, lesz rendes közbiztonság, addig Orbán gyárthat 50000 új rendőrt is, amíg visszafordulnak ha bűnözőt látnak és a 30as táblánál traffipaxolnak, nem igaz, hogy ezt nem értik meg ők és a viktoriánusok, hogy így nem lesz közbiztonság.

2010. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!