Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor kinek kell panaszt...

Ilyenkor kinek kell panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Ha valakit a nyomozó teszemazt kényszerrel valkat és, ha odáig fajulna a dolog, hogy testi kényszert is alkalmazna, pl belerúgna a gyanúsítottba vagy lerúgná a székről, hogy valljon, kinek kellene ilyenkor panaszt tenni?


Gondolom nem a felettesének, mert Ő igazat adna neki.


Ügyészségnek, bírósàgnak vagy emberi jogok bíróságának kellene ilyenkor panaszt tenni?


Csak azért kérdem, mert gyanúsított vagyok és fel kell készűlni, hogy kényszerítésre is sor kerűlhet, mert van ilyen sajnos itthon is.



2021. márc. 16. 10:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jajjistenem.... valaki megint fantáziál...
2021. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen.
2021. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ott helyben azonnal lehet feljelentést tenni ellene
2021. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

30 napon belül a Rendészeti Panasztestületnek,


illetve 1 éven belül az Alapvető Jogok Biztosánál.


De Magyarországon törvénybe ütközik a kényszervallatás, ilyet nem csinálhatnak és ha van egy kis sütnivalója a rendőrnek, nem is fog, mert azzal a saját leszerelését írja alá.

2021. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Vagyis igazából 30 napon belül a kapitányságon (bármelyik közeledben lévőn) is panaszt tehetsz.
2021. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

És, ha teszemazt mégis megtörténne, jobb tűrni, hogy rugja, mert ha gyomronrúgná a gyanúsított, vagyis visszaadná, akkor haza se engednék, hanem 72 órára bezárnák.


Oké, hogy ez itthon ritka, de előfordul sajnos.

2021. márc. 16. 14:01
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem fordul elő te idiota!
2021. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ügyészasszony miért idiótáz le, mikor én tudom, hogy van ilyen egy évben egyszer kb, csak én arra is felkészülök, hogy esetlegesen énvelem ne történjen ez meg.
2021. márc. 16. 15:10
 9/24 anonim ***** válasza:
Jahogy levike. Akkor nem szoltam.
2021. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De. Már kimondtad.
2021. márc. 16. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!