Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg lehet egy dunántúli...

Meg lehet egy dunántúli rendőrségen dolgozó nyomozó nevét tudni?

Figyelt kérdés

Egy dunántúli rendőrkapitányság (vársos tudom) jött egy levél fejléc nélkűl ellátva, mégcsak nem is ajánlottan és nekem gyanús.

Alá van írva, a nyomozó neve és a rendfokozata, hogy "c.r. fhdgy".


Gyanús, mert az ilyen leveleket ajánlva küldik tértivevényesen eletronikusan aláírva és csak a postaládámba volt bedobva, és a borítékon nyomtatva volt ugyan az adat, megy nyomtatott levelet írt, és tollal aláírta, hogy "Önt 2021. május 4 napján 13 órára idézem tanúként".


Ez nekem nagyon gyanús. Valaki szórakozhat.


Magánemberként nyilvánosan interneten meg tudom keresni ezt a levél aláíróját és a rendfomozatát? Le tudom kérni?


A cél az, hogy dolgozik-e az adott kapitányságon -e xy nyomozó.



2021. márc. 20. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hívd fel az adott kapitányságot, hogy dolgozik-e ott adott nevű ember, mert kaptál a nevében egy gyanús levelet. Ki fognak segíteni.
2021. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Levike, terjeszkedsz dunántúlra? :D
2021. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez megtörtént, nem adnak ki ilyenekre választ, azzal koptatott le, hogy ha idézve vagyok meg kell jelenni.


Neten le tudom ellenőrízni nyílvánosan, hogy az adott kapitányságon van-e ilyen nevű, rendfokozatú nyomozó?

2021. márc. 20. 15:03
 4/17 anonim ***** válasza:
#2 ??
2021. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nos, van itt egy felhasználó, akinek a fantázia neve N. Levente és különböző rablásos ügyei vannak különböző városokban, de eddig csak a keletre koncentrált... :D
2021. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Akkor ez egy óriási, véletlen egybeesés, mert én is Levente vagyok:DD
2021. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#2

Azt sem tudod melyik városban lakom.

2021. márc. 20. 15:13
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
De, tudom, elég sokan tudjuk itt, debreceni vagy és ott vágtál fel egy sátrat
2021. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mikor? Hol? Milyen sátrakat?
2021. márc. 20. 15:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Hmm Levike, ha Dunántúli város, akkor szerintem Szombathelyről írtak, mert ott tartják fogva Lakatos Brendont, és visznek be cellatársnak neki.
2021. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!