Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A biztonsági őr főnöktől...

A biztonsági őr főnöktől helyes volt, hogy megfenyegetett vagy fenegetés nélkűl is lehetett volna mondani azt, hogy ne menjek vissza?

Figyelt kérdés

2019 nyáron egy fesztiválon voltam, ahol nem jót csináltam, ekkor karszalag volt rajtam és részt vettem a rendezvényen. Este 10 órakor mikor sötét volt sajnos bűncselekményt követtem el, majd később feltaláltak bokorban állva az őrök. Hívták a rendőröket, de nem volt semmi intézkedés, mert ott akkor nem lehetett eléggé bizonyítani.

Majd későbbi feljelentéses ügy miatt lett kivizsgálva.


Akkor másnap visszamentem és megint veltaláltak az őrök az előző esti miatt megismertek és karomnál fogva (mint amikor a bűnözőket elfogják a rendőrök), pont úgy vezettek engem oda a bázisra a csoportvezető főnökük elé.


Tekintettel arra, hogy második este bűncselekmény nem történt, mondogatott ott ilyeneket, hogy szétver meg ilyesmiket, végűl azt mondta, hogy űljek be a kocsiba, kivisz innen. Azt mondta, hogy mégegyszer be ne tegyem oda a lábam a rendezvény területére mert ha igen akkor rámengedi az összes embereit, retteg az egész tábor éntőlem és a rendezvényszervező is megtiltotta, hogy karszalaggal is nem mehetek be. De mindezt tegezve mondtam.


Oké, hogy hibáztam, meg bosszúságokat okoztam, de egy vezető biztonsági őrtől szerintetek helyes volt, hogy meg akar verni meg, ha mégegyszef bemegyek, rámengedi az összes embereit?

Nem korrekten szépen kellett volna mondani, pl. hogy "ide többet Ön nem jöhet be?


Még a rendőrségen a nyomozó is rendes korrekt tisztelettudóan beszélt velem.



2021. márc. 20. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyes volt, mert összeszartad magad, és nem mentél vissza. A rendőrt meg - gondolom - kiröhögted magadban.
2021. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az se mindegy mit tettél. Gondolom nem szemetelésért ment a balhé.
2021. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Levike szappanoperája..😂😂😂
2021. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnap egy sztriptízbárban játszódó sztorit írj lécci.
2021. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

5 sátrat vágtam ki, egyikből elloptam egy pénztárcát 27 ezer rugóval, az iratokat, pénztárát szétdobáltam, meg a kést is eldobtam amivel kivágtam a sátrakat.


Szánom-bánom.


Kár meg van térűlve és az ügy végre lezárult.

2021. márc. 20. 20:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Ó hát aztán, ha jött volna nekem a bizt.őr, jogos önvédemből lefújtam volna gázspray-vel.
2021. márc. 20. 21:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nah levike latod. A satras ugyet eddig tagadtad.
2021. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz utolsó?
2021. márc. 20. 21:55
 9/14 anonim ***** válasza:
7 Ez a Levike kicsoda? Sokat elmegetik itt.Elmebeteg?
2021. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2021. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!