Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért csinál a rendőr mégtöbb...

Miért csinál a rendőr mégtöbb munkát magának, ha egyértelmű a bizonyíték?

Figyelt kérdés

2019 nyáron elkövettem valamit egy rendezvényen. Rendősrégi ügy van, majd 2020.februárban tanúként hallgattak ki, melyen előadtam, hogy ott voltam a bűncselekmény estéjén.


2020 májusba jött levél, hogy alapos a gyanú, hogy én loptam onnan.


2020 novemberben idéztek, meg is gyanúsítottak, tagadtam majd később az elmeorvosnak mondtam, hogy igen elkövettem. Majd folytatólagosan is mondtam a nyomozónak h elkövettem.


Legutóbb utoljára kihallgattak és köölték, hogy be is fejezi a nyomozást.

Egy példányt adtak a nyomozati anyagból, melyet elolvatsam és épp ma is olvasgattam és a nyomozó eljárás vége felé lekérte a cellainformációt a mobilszolgáltatómtól, mekyet megkapott és egy feljegyzést is írt, hogy a trlefonszámom elemzése is azt mutatja, hogy a bűncselekmény estéjén közel voltam a hegyszínen, mert a Debreceni Borbíró téri toronyra csatlakozott fel a mobilom, melyet aznap este internetezésre használtam.


Ha már egyértmű volt, hogy ott voltam, meg elmondtam, hogy elkövettem, nem elég bizonyiték ez?

Miért kérte még a cellainfót? Magánagy csinált plusz papirmunkát.



2021. márc. 23. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A több bizonyíték sosem árt. A cellainfó lekérdezése meg nem egy nagy kunszt.
2021. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Levike, te aki oly képzett vagy a büntetőjogban, pont te nem tudod, hogy egy vallomást bármikor visszalehet vonni...

Ahogy az elején kamuztál, úgy a tárgyaláson is kamuzhatsz...Ezt akarta elkerülni a nyomozó!

2021. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A magyar jogban a beismerő vallomás nem teljes bizonyító erő, simán védhetsz vele mást is...


A másik meg, nem vagy egy furmányos tolvaj, ha a saját mobiloddal mentél lopni... ráadásul az elmeszakértői vizsgálaton beismerted :D

2021. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Honnan tudod, hogy lopást követtem el.


Kérdésemben semmi lopást nem említettem csak bűncselekményt.

2021. márc. 24. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj istenem levike
2021. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Levike...

"2020 májusba jött levél, hogy alapos a gyanú, hogy én loptam onnan."

2021. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Levike még te is belekavarodsz a baromságaidba
2021. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja...
2021. márc. 24. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!