Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A városban, ha a jövőben...

A városban, ha a jövőben simán csak készpénzlopás történik, mindenképp meghallgatnak?

Figyelt kérdés

Nem dicsekeszem, rossz fát tettem a tűzre az elmúlt időszakban, de minden rossztól tartózkodom. Az volt a módszerem, hogy sport telepek, termek öltözőiből, ahol nyitva volt az öltöző, nem volt kulcsra zárva, bementem és csak pénzt loptam. Én semmi mást nem loptam, se telefont, se iratokat, semmit csak pénzt. Vagy tárcából szedtem ki vagy csupán nadrágzsebből.

Nem dicsekszem, csak leírom, hogy ez volt a módszerem és nem folytatom, mert nagy baj lesz belőle, meg csúnya dolog is.


Tegnap ügyvédúrral beszéltem és azt mondta, hogy bármiben idéznek, ami pénzlopás, ha nem én követtem el, semmiképpen ne ismerjem el, ha rám akarják sózni. Azt mondta ügyédúr, hogy vannak sokfajta módszerek, van akinek az a módszere, hogy bicikliket lop sorozatosan, van, aki telefonokat, van aki mendent, van, aki lakásokba surran be, van aki villamoson, buszon lopkod.


Nyilván az én módszerem, sportterületek nyitott öltözőiből lopás.

Hiába tettem fogadalmat, hogy nem csinálok ilyeneket, figyelnek, mert nem hiszik el. Tudják, hogy én csak készpénzt hoztam el vagy tárcából vagy ruha zsebből és bármi ilyen bejelentés befut hozzájuk, eszükbejutok és lehet meghallgatnak.


Olyan is előfordulhat, hogy pl. egy sporttelepre kimegyek, pénzt lop valaki, de tegyük fel nem én, hanem más, mert sok ilyen eset van. Viszont telefonom alapján megállapítják, hogy ha ott voltam, meg ha van kamera, az is igazolja, hogy ott voltam, de ha kétséget kizáróan nem lehet bizonyítani, hogy én loptam, akkor nem gyanúsíthatnak meg. Ha vallatni akarnak szóban és közlik, hogy vagy bevallom vagy fogda, akkor, ha nem én voltam, be ne valljam.


Az érdekelne engem, hogy mivel járok ki sporttelepre, és ha pl készpénzt lop valaki a közelben, de a kamera meg a telefon alapján megállapítható, hogy ott jártam, de azt, hogy a pénzt ki vitte el, az, ha nem állapítható meg, mert arról nincs kamera és több ember is megfordult ott, akkor biztos beidéznek meghallgatásra, vagy csak akkor, ha kétséget kizáróan bionyítható, hogy én voltam?


Ügyvédúr azt mondta, hogy hiába a nyomozók sejtik, hogy csak én voltam más nem, mert ez volt a módszerem, az, hogy ismerik a módszerem, meg ott jártam az nem elég, hanem csak, ha kétséget kizáróan bizonyítva van, hogy én voltam, akkor lehet meggyanúsítani.



2021. márc. 27. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Levike, neked még a gumibotot is felnyomják, akár te voltál, akár nem.
2021. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát ez nem így működik.

Ezt egy kis rendőrségen egy hadházi cigánnyal megtudják tenni, de nem énvelem és nem a Debreceni Rendőrkapitányságon.


Ez már kultúráltabb rendőrség.

2021. márc. 27. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bazzeg Levike! Neked orvosra lenne szükséged.
2021. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kleptomániát kigyógyító orvosra vagy pszichiáterrre?


Utóbbihoz járok, gyógyszert is szedek régóta.

2021. márc. 27. 23:16
 5/10 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Levike az a szerencséd, hogy nem Szent László királyunk idejében élsz...

Rég levágták volna a tolvaj kezedet...


Egyébként meg kutyából nem lesz szalonna! Hiába fogadkozol, úgy sem tudsz megváltozni...

2021. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Újra itt van Dr. Kleptomániás Levente Mihály Úr, a gyakorikérdések sztártolvaja 😀

Az egész országban bármi lopás történik, már téged fognak beidézni, ezért figyelnek a Dr. Nyomozó Mihály urak és az egész titkosszolgálat.

2021. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyomozó Mihály nem fogja figyelni, mert Levikét a nyomozónő szokta kioktatni. Szerintem meg is akarja répázni Levike őnagyságát, csak a kapcsolattartásra egyelőre ezt a fura módszert használja: ha minden héten csinál valamit, rendszeresen tudnak találkozni munkaügyben.
2021. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A sátor ügyben volt utólag a nyomozónő, ahhoz már nem kell mennem mert lezárult.


De ugyanúgy a városi kapitányságon egy másik nyomozónál van az az ügyem, amivel hó elején gyanúsítottak meg 13 rendbeli lopás. Az egy férfi nyomozónál van az az ügy. Azok figyelnek. Közölte, hogy 8-9 nyomozó ismer engem és aki szolgálatban van megfigyel.

2021. márc. 28. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugye van gondnokod!?
2021. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kerüld a sporttelepeket. Hagyj fel a lopással. Dolgozz (de ne sporttelepen).

Például menj kukásnak, utcaseprőnek, stb. Ott nincs mit lopni.

2021. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!