Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy fizessem vissza a kárt?

Hogy fizessem vissza a kárt?

Figyelt kérdés

Ma voltam a városi kapitányságon kihallgatáson, ahol további sértetteket közöltek, amelyeknél a kár ezidáig nem térűlt meg. 4 sértett. Nem foglaltak le semmit, hanem kérdezték megtérítem-e, feleltem igen. Kérdeztem, hogy hogy mikor. Azt mondták, azt már rámbízzák.


Nos a nyomozati anyagot is megkaptam belekukkantottam, négy sértettből három sértett zárt adatokkal van. Így hová a csudába küldjem meg a pénzt.


Rózsaszín csekken akartam már ezen a héten elküldeni, de így, hogy nincs feltüntetve az adatai, csak a neve meg, hogy zártan kezelt adatok, így hová küldjem a kárt?


Mert így én sehová nem küldöm.

Magával tolt ki a sértett, mert max a jövőhéten megérkezése volna neki a pénz, de hogy zártan kérte az adatokat így nem tudom küldeni.


Pont, akitől 2.000 forintot hoztam el, az nem kérte zártan, akitől 35.000 forintot, az meg zártan kérte. Ezt így elveszítette.


Az lesz, hogy majd a bíróságon mikor ott lesz a sértett is, akkor adom oda, mert máshogy nem tudom.



2021. ápr. 13. 17:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Máshogy hogy?
2021. ápr. 13. 17:16
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Levike, Levike..
2021. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Levike nekem adhatod én majd odaadom nekik!
2021. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Talan beszeld meg a rendorbacsival, hogy ilyenkor mi a menet ... siman elkepzelheto, hogy odaadod a penzt a rendorbacsinak, o ad neked rola igazolast es majd o tovabbkuldi az illetekesnek.
2021. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Levike,megérte lopni?
2021. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 qkker1 ***** válasza:
100%
Levike, te egyre lejjebb süllyedsz szarba!
2021. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Levike, a kleptománia is egy betegség... nem szégyen, de KEZELTESD MAGAD!


Másik, nem tudom ez büntetőeljárás e, de feltételezem...


Ez nem úgy működik, hogy Te majd elutalod, hanem feltételezem, hogy a rendőrbácsik közvetítői eljárásra szeretnék terelni az ügyet...


Ez annyit tesz, hogy most megkérdezte Tőled, elismered e, elismerted illetve kérted a közvetítői eljárást... majd ezek után megkérdezik a sértetteket, hogy belemennének e, ha igen, akkor elküldi a rendőrség a javaslatát az ügyésznek, aki dönt, hogy vissza küldi e nekik vagy tovább küldi a kormányhivatalba. ...


Ha utóbbi mellett dönt akkor majd egyszer behívnak Téged és a sértetteket a kormányhivatalba ahol bocsánatot kérsz, vissza adod a zsetont és aztán megy mindenki a dolgára.


Nah már most, hogy ezt Te ennyivel megúszd olymi kevés esélyed van, mivel 4 sértett van az ügyben, szinte esélytelen, hogy mind belemenjen... még ha egy családról van szó, akkor is lesz vki aki nem megy bele.

De ha bele is megy mind, az ügyész sanszos, hogy elutasítja...


Nekem egy zaklatásos ügyben 2 sértettem volt, mindkettő belement a közvetítőibe, vissza dobta az ügyész...


Szval ennyit erről Levike.

2021. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A közvetítői kilőve mert levike saját elmondásai alapján visszaeső.
2021. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Itt van a nyomozati anyagban a priusz is.


A terhelt nem visszaeső.

2021. ápr. 13. 20:36
 10/24 A kérdező kommentje:
Egy A/4 lapra le van vezetve a fotóm meg a személyi ig.saját kezű aláírásom, a lakcímadat és a bűnügyeim, még a vádirat kelte is.
2021. ápr. 13. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!