Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy fizessem vissza a kárt?

Hogy fizessem vissza a kárt?

Figyelt kérdés

Ma voltam a városi kapitányságon kihallgatáson, ahol további sértetteket közöltek, amelyeknél a kár ezidáig nem térűlt meg. 4 sértett. Nem foglaltak le semmit, hanem kérdezték megtérítem-e, feleltem igen. Kérdeztem, hogy hogy mikor. Azt mondták, azt már rámbízzák.


Nos a nyomozati anyagot is megkaptam belekukkantottam, négy sértettből három sértett zárt adatokkal van. Így hová a csudába küldjem meg a pénzt.


Rózsaszín csekken akartam már ezen a héten elküldeni, de így, hogy nincs feltüntetve az adatai, csak a neve meg, hogy zártan kezelt adatok, így hová küldjem a kárt?


Mert így én sehová nem küldöm.

Magával tolt ki a sértett, mert max a jövőhéten megérkezése volna neki a pénz, de hogy zártan kérte az adatokat így nem tudom küldeni.


Pont, akitől 2.000 forintot hoztam el, az nem kérte zártan, akitől 35.000 forintot, az meg zártan kérte. Ezt így elveszítette.


Az lesz, hogy majd a bíróságon mikor ott lesz a sértett is, akkor adom oda, mert máshogy nem tudom.



2021. ápr. 13. 17:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Levike,már megint hagyták az ápolók hogy gyógyszerre igyál?


Én mondom siralmas a magyar egészségügy állapota...

2021. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kamatostul.
2021. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Levike, ha tudta volna az apád, hogy ilyen selejt kölke lesz, előbb kiherélteti magát, nem gondolod?!
2021. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 qkker1 ***** válasza:
Vagy csinált volna helyette egy sámlit, és most tudna mire ülni.
2021. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!