Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett ezzel a két holland lánnyal Panamában? Mi okozhatta a végezetüket?(Kris Kremers és Lisanne Froon)

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 18. 18:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%

Na vajon mi történhetett.

Én megmondom az őszintét, nem sajnálom az ilyen embereket

2021. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Miért nem sajnálod őket?
2021. ápr. 18. 19:48
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki elrabol, az nem fogja nálad hagyni a mobilod...
2021. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem emberrablásra gondoltam,hanem gyilkosságra. És lehet,hogy pont a gyilkos szerezte meg a mobilt és ő indított hívasokat(megjegyzem csak az egyszer sikerült csatlakozni a hálózatra) Hogy ebbe mi a logika? Az, hogy így a gyilkos megtéveszti a hatóságokat, hiszen azt hiszik ha indítottak hívást akkor meg életek , de ez nem biztos. A kepeket tanulmányozva megállapították ,hogy igen ott a felélem és ijedtség az egyiknek az arcán amikor egy folyónál all. Lehet hogy azt egy későbbi gyilkusuk tette ,akire az elején meg nem tekintettek veszelykent.
2021. ápr. 18. 20:11
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván, ennyi erővel azt magyarázol bele, amit csak akarsz.
2021. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
1-es szerintem a linkre értette. Nem mindenki tud angolul.
2021. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Másik fórumon olvastam, hogy valaki szerint sokat elmond, hogy a 90 éjszakai képből egyet se készített magáról egyik lány se, és nem írt SMS-t, ami térerő esetén elküldődött volna. Pedig ha érzi az ember, hogy közel a vég, mindenképp hagyott volna búcsúüzenetet a telefonján (videó, SMS...)
2021. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 17-es:)
2021. okt. 25. 12:03
 19/21 anonim válasza:
100%

Huh, egy csomót olvastam erről és megnéztem videókat is a témában.


Engem semmilyen elmélet nem izgat fel (ki mikor mit mondott nekik, kivel mikor hol találkoztak, ki viselkedett gyanúsan, stb.), pusztán a tények alapján próbálok gondolkozni, de semmire nem jutok.


A következőket nem értem:

- hova tűnhettek el a lányok csontjai

- hova tűnhettek el a lányok ruhái (kivéve a melltartókat és az egyikük sortját)


- hogy kerülhetett elő a hátizsák tökéletesen száraz és jó állapotban

- miért voltak meg a hátizsákban a telefonok és a fényképezőgép tökéletes állapotban

- miért volt a lányok melltartója csinosan összehajtogatva berakva a hátizsákba

- miért csak az egyikük útlevele volt a hátizsákban.


Ezek a tények így együtt egyszerűen összezavarnak, mert sem baleset, sem gyilkosság nem zárható ki. Arra hajlanék, hogy baleset történt (szóval eltévedtek), de ennek ellentmondanak a fent felsoroltak.

2022. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Engem is nagyon érdekel az eset. És nagyon sok a kérdés. Most pont azon agyaltam , hogy az éjszakai képek közül amin Kris haja látható , ott látszik a bal vállán a bikini melltartó pántja. Tehén április 8. Án hajnalban biztos hogy viseleték a ruházatukat és a táska is náluk lehetett. És még éltek. Tehát csak ez után kerülhettek a cuccaik idegen kézbe. Volt egy elmélet , miszerint a hiányzó fotó a 0510 es.. ( ha jól emlékszem) azt ábrázolja mikor a két lány a két sráccal fürdőzik egy folyóban. És a parton hagyott táskájukat valaki ellopta. Ez nem életszerű. Két fiatal lány miért menne fürdeni két idegen srác társaságában úgy ,hogy nem viselnek bikini felsőt? Ráadásul ugye április 8. Án Kris viselte a bikini felsőt. A legdurvább , hogy a szülők a holland hatóságokkal együtt április 6. Érkeztek panamába és elkezdték a keresést. ( Erről egyébként van videó youtubon is.) És ekkor még a lányok éltek. 48 óra intenzív kutatás során nem akadtak a nyomukra .. mikor még a lányok életben voltak. Karnyújtásnyira volt a segítség .. de mégsem sikerült. A panamai hatóságok nyílván vetítettek mikor balesetre hivatkozva lezárták az ügyet. Ez tény. Egyébként volt egy szemtanú , aki azt nyilatkozta , hogy hallott sikoly kiáltást a hegy felől.. majd egy tompa puffanást. Mire oda nézett 3 alakot látott elsietni a sürűségbe. A csontok teóriája: én úgy gondolom , hogy hiába nem él nagyragadozó panamában.. mégsem zárhatjuk ki a dögevők ténykedését. Egy borz, rozsomák, erszényes sátán, mocsári patkány, kóbor kutya is képes nagyobb darab " cubákokat" elhurcolni. A farkas is 40-50 kilóméteres körben vadászik az odulyához képest. Sőt volt egy régi 80-90 es években történt eset. Egy ausztrál kempingező család sátrából ragadta el a Dingó a kisbabát. Film is készült róla. Sikoly az éjszakában.. vagy sötétben! Már nem tudom. A lényeg hogy a feleséget zárták börtönbe több évre. Aztán x év után valami vadőr megtalálta a baba kabátját egy dingó odunál , több kilóméternyire a sátrazóhelytől. Még amit hozzátenném. A csontok égetett mésszel történő tisztítása. Nem kell ide mész. Nyáron kirakom a kutyámnak a sült kacsa farhátat és van amikor nem eszi meg mindet ,a maradékot ott hagyja.

Két nap, és a hangyák, darazsak mindent lepuculnak a csontról. Panamában meg amúgy is párás a levegő. Kedvez a rovaroknak, bogaraknak , kukacoknak és a gombáknak. Szóval baromság ,amit a cikkekben írtak, hogy 10 hét alatt, nem bomolhat le a lágyszövet a csontokról. Mikor haver lőtt szarvast, a fejét nekem adta , hogy preparáljam ki. Akkor nem volt időm. Felraktam az akác fára. Egy hét múlva hétvégén mentem , hogy lefőzöm üstben a koponyát. Addigra a nyüvek úgy szét ették , hogy szinte a fél feje fordult le a koponya csontról. Szóval nem kell ehhez 10 hét. Egyébként nem tudjátok.. készült film erről az esetről?

2022. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!