Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett ezzel a két holland lánnyal Panamában? Mi okozhatta a végezetüket?(Kris Kremers és Lisanne Froon)

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 18. 18:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

A közelmúltban futottam bele a témába és nagyon megérintett. Több külföldi portálon is olvasgattam. Logikus lehet a 20.hozzászóló érvelése a bogarakról, de a többi csont és a koponya hol van? Ha állatok is szedték szét őket, vagy volt vmi dögevő, de akkor is talalni kellett volna még vmit. Úgy hallottam,kevesebb mint az 1%-át találták meg a testüknek.

Az ijedt kép úgy tudom tisztázva lett, mivel jobb minőségben is előkerült. A törölt képet is véletlennrk gondolom, ki vam zárva h vki ezzel bajlódik, majd visszaviszi hogy más megtalálja.

Tuti, hogy a lányok hívták a segélykérőt. Az elrabló nem tárcsázná Hollandia segélyhívóját, ketlem, hogy a pontos származasukai is tudná, kb.csak azt hogy európaiak.

Számomra ami még rejtély:

-miért csak ápr.8-án készültek az éjszakai képek, akármi is volt velük a cél?

-Kris feje miért van lefotózva? ( közel sem biztos hogy élt ekkor sajnos), esetleg sérülést, kígyómarást próbált fotózni v.véletlenül készült?

-az idegenvezető miért járt a lányok szobájában? Honnan tudta hol laknak? Miért engedték be a szállásadók? Ismerték vajon egymást?

Belenéztem abba a videóba ahol a szülők is keresil őket Panamában. Többször is említették gondolom a helyiek v.az idegenvezető, hogy erre mehettek csak, nincs hely ahol letértek volna, nincs szikla ahonnan leeshettek volna stb.Ha egyik sincs, akkor egyértelmű, hogy nem önszántukból tűntek el.

Amiről nem olvastam, igaz hogy a 2 holland fiú is meghalt? Erről írna vki nekem?

2022. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!