Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hallottál a torontói magyar...

Hallottál a torontói magyar rendőrről?

Figyelt kérdés

Hivatásos katona volt Zánáti Balázs, megjárta Afganisztánt is, majd leszerelése után Kanadába költözött. 2008-ban a bankválság idején állását vesztette, ekkor ajánlotta egy rendőr ismerőse, hogy jelentkezzen a kanadai testületbe. Tartózkodási engedélyével felvették a rendőrakadémiára, és elsősorban nem a katonai, hanem a magyar nyelvtudása miatt felvették. Most Neighbourhood Officer beosztásban dolgozik, ami megfelel a nálunk is meglévő KMB-s beosztással.

Ha közel jársz még a harmadik X-edhez, és jól beszélsz angolul, mi tartana vissza, hogy maradj továbbra is a magyar rendőrségen?



#kanadai magyar rendőr
2021. ápr. 19. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nettó idióta aki felszerel a magyar rendőrséghez/honvédséghez.

Őszintén minek szállsz fel egy süllyedő hajóra? Nem győznek leszerelni a rendőrök, biztos nem azért csinálják mert annyira jó lenne. Sose értettem, hogy miért adja el valaki az egész életét nettó 150k-ért.

A srácról sose hallottam, de nagyon jól tette, hogy kiment. Annak nincs értelme, hogy magyarországon alamizsnáért kidobja az egész életét.

2021. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Torontóban nem magyar rendőrök dolgoznak, hanem torontói rendőrök. Akiknek maximum van más állampolgársága is vagy más országból származnak.

Egy magyar rendőrt az tartja vissza attól hogy torontói rendőr legyen, hogy nem akar kimenni és Torontóban élni. Pont ahogy nem megy Berlinbe vagy Jeruzsálembe sem rendőrnek.

Egyéb kérdés?

2021. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Torontóba csak csokkentértelműek mennek. Berlinbe is.
2021. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Minden embert, aki valaha fegyvert fogott a kezében és/vagy valamiféle erőszakszervezetnek tagja volt, a legfájdalmasabb, legjobban elhúzódó, legtöbb szenvedéssel jár halálbüntetéssel kellene sújtani.
2021. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
3: az okos emberek Moszkvába mennek, igaz?
2021. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
#4 Nem. szerintem neked kellene sürgősen felkeresned elmeorvosodat és/vagy gyógyszerészedet. vagy nem szedsz elég gyógyszert - vagy túl sok volt és megártott.
2021. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szép kis magyar lehetett.
2021. ápr. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!