Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem szakít időt a...

Miért nem szakít időt a nyomozó arra, hogy elküldje a dokumentumot?

Figyelt kérdés

Felhívtam ma végre elértem a nyomozósrácot telefonon, kértem, hogy amit beszéltünk dokumentumot, bemegyek érte vagy az-e mail re is elküldheti, és akkor nem megyek be.


Azt mondta, hogy meglesz, elküldi, ráér az, majd ha lesz ideje, akkor elküldi, mert -így mondta, hogy- "k...rva sok dolgom van. Majd el lesz küldve.


De most olyan komolyan kicsit keményebben mondta. Nem értem, hogy mi a baj, hogy trlefonon felhívom és kérem azt ami jár, mert a be.100 szakasz szerint az énrólam való iratok másolata jár.


Én elhiszem, hogy nem szeretik, meg unják már, hogy néha felhívom őket, de ami jár az jár.


Miért nem szakít néhány percet rá, hogy elküldje nekem a papírt?



2021. ápr. 22. 15:18
 1/6 Fsms ***** válasza:
86%
Levike, milyen dokumentumot? Bármit nem küldhet el, főleg nem egy publikus emailen.
2021. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez olyan amit ott helyben nem kértem, pedig adtak volna, de mégis csak kellene és ez jár, az ügyvéd mondta, hogy telefonon kérdezzem meg.
2021. ápr. 22. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A nyomozó már elmenekült előled az északi sarka.
2021. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fsms ***** válasza:
76%
Akkor legközelebb kérd el. E-mailben nem fogják küldeni.
2021. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Levike, nonstop üzemben.
2021. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Járhat levike, de nincs rá szabály hogy mikor ;)

Biztosítani kell a nyomozati iratok megismerésére vonatkozó indítványt, A NYOMOZÁS VÉGÉN

2021. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!