Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség vagy Honvédség?!

Rendőrség vagy Honvédség?!

Figyelt kérdés

Ide is felteszem a kérdést hátha itt is tudnak páran segíteni, azt nagyon megköszönném!


Sziasztok! Mostanában szolgálatot tévő honvédségi katonák és rendőrök segítségét kérném. Nagy döntés előtt állok, ugyanis nem tudom már lassan 3 éve eldönteni, hogy Honvédségre vagy Rendőrségi képzésre menjek.


Ha honvédségre mennék akkor az Acélkocka nevezetű képzésre mennék. Későbbi cél: Különleges Műveleti csoportban szolgálni.


Ha rendőrségire akkor pedig kutyás rendőrnek. Későbbi cél: Valamilyen bevetési osztályban lenni. ( Akár TEK, Bűnügyi bevetés vagy ilyen hasonló akció csoportok)


Mind a kettő hívogat, de nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne az amit csinálnék hosszú távon és ehhez kérném a pró és kontrákat.



#rendőrség #honvédség #bevetési osztály #Különleges művelet #Rendörség és Honvédség #Honvédség & Rendőrség
2021. ápr. 23. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Én is szembesültem ezzel a problémával. Az unokatestvérem katona volt. Az egyik unokatestvérem apukája nyomozó. Mindketten azt javasolták, ha nem tudom eldönteni egyedül, akkor legyek prosti, vagy közmunkás.


És akkor egy aha-élményem volt. Mivel a szexet mindig jobban szerettem a munkánál.

2021. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet hogy azért nem tudod eldönteni mert egyik sem neked való?
2021. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a honvédséget ajánlom tekintve hogy ott vagyok. De ugye azt tudod hogy különleges erőknek sokkal nehezebb a kiképzés mint az átlag katonáé a kiképző tisztek is keményebbek onnét tudom hogy az egykori KMZ-nél szolgálok csak ugye be lettünk olvasztva. De azt javaslom hogy menj el tisztképzőbe és rögtön jobb a fizetés és a rangsorban is feljebb leszel aztán mehetsz akármerre a honvédségen belül.
2021. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!