Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt olyan aki áprilisban...

Van itt olyan aki áprilisban elkezdte a 10 hónapos rendőr járőr képzést?

Figyelt kérdés
Az alkalmassagin cipőben/zokniban/mezítláb mernek magasságot?

2021. máj. 8. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg probléma az, hogy cipőben vagy mezitláb mérnek? Mennyi most a határ? 150 centi? Hidd el, minden jó indulattal.. Ne jelentkezz.
2021. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem probléma, hanem egy kérdés.

Nőknél 160cm a határ, én 158cm vagyok.

Köszönöm hogy a kérdésre válaszoltál, minden jó indulattal együtt!

2021. máj. 9. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálom újra, és nyilván 100%ba a saját döntésed.


Van esélyed át csúszni az alkalmassagin, de tényleg úgy akarsz menni dolgozni, hogy tudod igazából alkalmatlan vagy?


Nem megbántani akarlak de ilyen adottságokkal nem neked való ez a munka. Nem fognak örülni a kollégák ha veled kell lenniük, lesz aki ennek hangot is fog adni és nem fogod jól érezni magad.


Ha nem vagy minimum egy Jiu Jitsu mester engedd el.

Megtermett, férfi rendőrök nehezen tudnak rendet parancsolni egy balhés szituba, az hogy ott leszel 158 centivel csak neheziti a munkájukat.


Rengeteg más, nagyon jó szakma van amit biztos hogy hihetetlen profin tudnál végezni, ezt nem neked találták ki.

2021. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bár az eredeti kérdésemre még mindig nem kaptam választ, azért köszönöm hogy kifejtetted a véleményed. Egyetértek veled.


Kaptam egy lehetőséget más rendvédelmi területen, ahol a belső képzés előtt kell valamilyen alap rendészeti szakközép/okj/egyetem - bármi és ez lenne a leggyorsabb módja hogy papírt szerezzek róla. Bár nőni már nem fogok úgy gondolom hogy az adott munkában abszolút meg tudnám állni a helyem.

Mérlegeltem - nagyon sokat és szeretnék ezzel foglalkozni.

2021. máj. 10. 06:40
 5/6 anonim válasza:
Ti még képesek vagytok elmenni rendőrnek?
2021. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19ben jelentkezetteknél se foglalkoztak a magassággal, most se fognak.
2021. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!