Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézést kaptam a rendőrségtől...

Idézést kaptam a rendőrségtől hogy be kell mennem. Fogalmam sincs miért, nem részletezi az idézés. Ezt nem kéne megindokolniuk, pontosan miért is hívnának be?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 14:59
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom a "covidrol" írtál valami olyat ami ellenkezik a hazug közmédiával és ez nekik nem tetszett.Sajna itt már nincs szólásszabadság
2021. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmit... sem FB-n, sem fórumon.
2021. máj. 14. 15:03
 4/54 anonim ***** válasza:
7%
Akkor gondolkozz egy kicsit hogy milyen bűnt vétettél az elmúlt egy hónapban.Lehet nem hordtál közterületen maszkot így miattad meghalt több ezer ember
2021. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Azt se írták, hogy tanúként vagy gyanúsítottként hallgatnának meg?


Minket egyszer hívtak be, de az ügyészség, mert ők nyomoztak az ügyben. Munkahelyen történt, a főnöknek szólt az idézés, csak mondta, hogy én is menjek, mert szakmailag jobban képben vagyok. De végül is egy teljesen más ügyről volt szó, aminek csak lényegtelen mellékszála volt az, amivel mit foglalkozunk. De ott nagyjából előre tudtuk, milyen ügyről lesz szó.

2021. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
"bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személy részére". Meg hogy mikor hánykor kell mennem, de semmi sincs hogy esetleg ki tett ellenem feljelentést és miért. Tényleg nem értem. Nem csináltam semmit.
2021. máj. 14. 15:09
 7/54 A kérdező kommentje:
4-es, miattam biztos nem, mert hordtam a maszkot, ráadásul oltva is vagyok :)
2021. máj. 14. 15:10
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy tanúként idéztek?
2021. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
86%

Hát akkor annyit legalább tudsz, hogy gyanúsítottként.

Gondold végig, ügyvédet érdemes lenne-e keresned.

Meg mi van, ha esetleg ott marasztalnak. Akkor már nem biztos, hogy a családtagjaidnak tudsz szólni, hogy miért nem érsz haza estére és miért nem veszed fel a telefont sem.

2021. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem ügyvédre....
2021. máj. 14. 15:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!