Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézést kaptam a rendőrségtől...

Idézést kaptam a rendőrségtől hogy be kell mennem. Fogalmam sincs miért, nem részletezi az idézés. Ezt nem kéne megindokolniuk, pontosan miért is hívnának be?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 14:59
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogsz vallomást tenni?

Ha nem követtél el semmit, akkor az az érdeked, hogy mihamarabb tisztán lássa ezt a rendőrség is.

2021. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Amíg meg nem tudom miről van szó egyáltalán, és nem ad tanácsot az ügyvéd, én biztos nem szólalok meg, nem bízok bennük.
2021. máj. 16. 18:37
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem az lesz, hogy leültetnek és ezzel kezdenék:

"Mindent tudunk, vallja be maga is, kár tovább tagadnia!"

Te meg sírós hangon bevallod nekik, hogy egyszer 15 évvel ezelőtt olyan úttesten bicikliztél, ahol tábla tiltotta. :-)))


Hanem föltesznek konkrét kérdéseket.

Hol voltál adott napon, órában, percben?

Ismered-e ezt az embert (és vagy nevet mondanak, vagy fantomképet mutatnak)? Ha ismered, mit tudsz róla?

Van-e a birtokodban ilyen vagy olyan tárgy?

Ha azzal indítasz, hogy ne is kérdezzenek, mert semmire sem válaszolsz, az öngól. A vallomásod jó esetben tisztáz téged. A vallomás megtagadása pedig az irántad való gyanút erősíti.

2021. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Hallgass a zaklató úrra :D

Vallomást se tegyél, annál kevesebb gond.

2021. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megtudtam miért hívtak be. Az okot nem írnám le ide, nem szeretném ha kikerülne valahova. Rendeződik az ügy, így nincs baj. Itthon vagyok, megkönnyebbültem.
2021. máj. 19. 11:41
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
De akkor eszerint téged már nem gyanúsítanak?
2021. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Nem fognak. Azért az illetővel el fogok beszélgetni, hogy erre mi szükség volt...
2021. máj. 19. 11:53
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Valaki följelentett indokolatlanul?

Hohó! Hamis vád bűntette! Lehet itt még járni rendőrségre és bíróságra fordított szereposztással is! :-)))


Persze lehet, hogy jobb, ha elengeded. De nem árt, ha tudod, hogy mostantól valószínűleg neked lenne lehetőséged őt följelenteni. Ha ezt szívesen megtennéd, azért előtte egy ügyvéddel mindenképp konzultálj.

2021. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Én nem dobálom vissza a sarat. Nem vagyok olyan. Olcsóbb nem lesz a kenyér tőle, és a megbántottságomon sem segítene.
2021. máj. 19. 12:06
 50/54 anonim ***** válasza:
Egy ex bosszúja volt?
2021. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!