Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök és kommandósok...

A rendőrök és kommandósok rossz emberek amiért embereket ölnek?

Figyelt kérdés

Nyilván ha nincs más választásuk, ki kell lőni egy ámokfutót vagy terroristát.


Mégis más mint a jogos önvédelem mert ők maguk választják ezt a szakmát, csinálhatnának olyat is ahol nem kell gyilkolni!



2021. jún. 1. 04:20
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
84%
A világunkban mindig is voltak, és lesznek pszihésen beteg emberek, hatalomra vágyó kapzsi kormányzók akik háborúkat indítanak más országok ellen, vagy rosz eszméket követő "terroristák". Ha nem lennének rendőrök/kommandósok akkor is ugyan úgy lennének bűnözők. Azok az emberek akik rendőrnek vagy katonának álnak, a hazájuk szolgálatában teszik, mert szeretik, meg akarják óvni azt, vagy akár csak a szeretteiket, akik ott élnek. Ők erre teszik fel az életüket, hogy megvédjék azt ami számukra fontos. Még is ha olyan szemmel nézzük hogy a gyilkosság bűncselekmény, talán valóban bűnösök. De ők pont azért vállalják ezt a terhet, hogy neked ne keljen, mert mint mondtam, bűnözők mindig is lesznek, és ha ők nincsenek ki védi majd meg tőle a csakádodat? Te? Na és te együtt tudnál élni azzal hogy megöltél valakit csak hogy megvédj valakit? De nem kell, mert ők megteszik helyetted, és mindnyájunk helyett, és cipelik a terhet a vállukon. Lehet hogy bizonyos értelemben nem jó amit tesznek, de ettől nem lesznek rosz emberek. Most ez így elég vacakul lett megfogalmazva, bocsi, de remélem átjön mire gondoltam. És a vita elkerülése véget, ez csak egy saját vélemény, lehet másnak ettől eltérő lesz.
2021. jún. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
41%

Azért az erős tulzás hogy azért teszik fel az életüket. Ismertem rendőrt, katonàt, többet is. Sokat. Egyetlen egy nem volt aki ezért tette volna. Nyilvánvan kivétel de katonának a pénz miatt mennek el mert jól lehet keresni pláne a missziókkal. Csak mellette életed nincs kb. Rendőrnek meg hatalomvágyból a legtöbb. Megfigyelhető hogy a legtöbb rendőr hihetetlenül buta,meg az is aki annak akar menni. Nyilván itt is van kivétel. Lehet lepontozni de sajnos ez a magyar valóság. A rend éber őrei ott basznak ki veled néha direktbe ahol akarnak. Elszivsz egy füves cigit és minimum ugy kezelnek mint egy gyilkost, de ha anyám hivja a rendőröket mert apám fojtogatta és vertemeg fenyegette akkor basznak kijönni és tenni bármit.

Ezzel a ki véd meg akkor dumával jön mindenki de őszintén ma már legtöbb esetben nem ők, megkell tanulnod magad megvédeni mert hirtelen helyzetbe nem lesznek ott. Nyilván van amikor igen. A mondandómmal nem általánosítok.

2021. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
1# ugyanúgy egyben. Matyar nyelf, nehész nyelf.
2021. jún. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
És a hóhérral mi a helyzet?
2021. jún. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
29%
A rendőrök azért rossz emberek mert nem a népet szolgálják és védik
2021. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 árokpart ***** válasza:
100%
2-es Manapság ez már nem igaz, hogy buták. Nagyon sok járőr van aki egyébként tiszt is lehetne, mert megvan hozzá az iskolája csak nincsen szükség mindig annyi tisztre. Eleve nyelveket beszél már a legtöbb járőr is ne viccelj. A hölgyek meg különösen udvariasak.
2021. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
0%

Hát én olyan egyetemre járok ahol a rendőröket képzik hát inkább nem mondok semmit :D a nyelvtudás meg nem okosság, ma már alapelvárás lenne szerintem.

Én is találkoztam normális rendőrrel de ritka mint a fehér holló.

2021. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
27%
1-es ès a rendőröktől ki vèd meg minket?
2021. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
32%
#8 a rendőröktől senkinek sem kell megvédenie!
2021. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%
9-es, kèrlek mesèlj mèg...
2021. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!