Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért veszi sok autós semmibe...

Miért veszi sok autós semmibe a kijelölt gyalogátkelőhelyet? Majdnem nekem jött egy ilyen majd beszól az autóból, hogy szét kellene nézni gyökér. Majd mikor visszaszóltam, hogy neki meg megkellene állni és úgy megközelíteni a zebrát még tovább...

Figyelt kérdés

Pofázott.

Komolyan az ilyen nagyképű barmokra kellene rendőrt hívni. Mindez egy megyeszékhelyen egy kb. 15 éves forddal.


Nyilván ha láttam volna, hogy a zebra középig se áll meg nem megyek ki elé, de így nem bánom. Főleg, hogy mekkora gyökér volt a tag.


2021. jún. 11. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Általában a gyalogosok a hibásak nagyrészt.Tisztelet a kivételnek.

Sokan közülük úgy mennek a zebrán,hogy egyáltalán nem néznek szét,közben telefonálnak,mindent csinálnak. Úgy tekintenek a zebrára ,mintha az valami Star Wars béli erőtér lenne ,amin nem hatol át semmi. Hát nem éppen.

2021. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Körforgalom előtti zebra volt. Én tudatosan mentem ki elé mert ugyan nem száguldott, de látszott rajta nem akar megállni.

Mondjuk, aki ezután ilyen tahón nyilvánult meg nem is kellett mást várni. Kár, hogy nem jött mögötte vagy szemben egy rendőr.

2021. jún. 11. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es, általában az autósok a hibásak, mert a kijelölt gyalogátkelőhelyeket kizárólag fokozott figyelemmel és olyan sebességgel szabad megközelíteni, hogy a zebra előtt bármikor képesek legyenek megállni.
2021. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Tudom nem kötelező átengedni az embereket, de ha egyedül vagyok akkor 3 percet kell várni mire átengednek. Random az emberek átengednek ahol nem is kéne minket xd, pl az úton. Én nekem az a taktikám ilyenkor, ha messze van (de csak akkor), kimegyek az útra és lefékeznek (nem kell agyon nyomniuk a féket, csak kényelmesen megnyomják). Mondjuk az lehet nem segít hogy biciklivel vagyok, de ha tudok nem szeretnék zebrán át menni, macerássab a zebrán.
2021. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez kijelölt hely volt. Ott igenis kellene.
2021. jún. 23. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös ha nekem szóltál (én a 4-es vagyok), tudom átkellene engedni az embereket, csak az a csoda ha egy személy átenged.
2021. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!