Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közúti igazoltatáskor a...

Közúti igazoltatáskor a rendőrnek joga van kivenni a kulcsot a motoromból?

Figyelt kérdés
Városban traffiba futottam 80al, velem szembe jöttek aztán szirénázva utánnam fordúltak. Kb 100méteren belül azonnal megálláltam amit találtam egy alkalmas helyet. Semmi jelét nem mutattam, hogy menekülni próbálnék, mégis mindketten hirtelen ugrottak ki a rendőrautóból és az egyikük kikapta a kulcsot a gyujtáskapcsolóból. Hirtelen nem tudtam mire vélni és dühösen valami olyasmit mondtam, hogy mi a f@szt csinálsz ember?! Az egyik azt mondta, hogy nyugodjak meg, mert ez csak rutin és törvényesen járnak el. Legalább 20percig szivattak az út szélén, mindent átnéztek, de a gyorshajtáson kívül nem találtak rajtam fogást. Azt is megnézték, hogy a sisakomon van-e valami EU-s matrica, és belekötöttek, hogy a forgalmim gyűrött.

2021. júl. 8. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ismét egy ostoba bunkó motoros...

Lakott területen száguldozol és ezekután még pofázol a rendőröknek? Örülj, hogy nem vittek be.

2021. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
igen bunkó motoros , még jó hogy az autósok nagy része 60 fölött közlekedik
2021. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Jaj istenem
2021. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem leptel meg luzer? :) Motorral? :D ... megerdemled! :)))
2021. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Ez nem a vadnyugat. Hova lépne meg, mikor már minden rendőrautóban kamera van? Meg miért kockáztatná egy gyorshajtás miatti üldözéssel a saját és mások életét?

2021. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!