Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt meg lehet tenni?

Ezt meg lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában 3x volt példa rá, hogy a rendőrjárőrök igazoltattak és kérték pakoljak ki mindent a táskámból a motorháztetőre. Kiszedegettem mindent.

Annyira szeretik ezt a motorháztetős játékot. Mondtam nekik, hogy pakolják ők ki, mert ők szeretnék látni, de mindig azzal jönnek, hogy én pakoljak.

Unom, hogy ezzel jönnek mindig. Legközelebb, ha kérik, hogy a járőrkocsi motorháztetőjére pakoljam ki a cuccokat, megfogom a táskát, kinyitom és kiborítom, ráborítom a motorháztetőre, úgysincs törékeny benne meg egyszerűbb. Persze csak, ha szabad.


Meg lehet tenni, hogy kiborítom a kocsira vagy egyenként kell?


Mert unom már.



2021. ápr. 9. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden joga és hatalma megvan a rendőrnek, hogy ha gyanúsnak talál kipakoltassa a zsebeidet, táskádat.

Szerintem az okot a múltban keress, biztos valami rossz fát tettél a tűzre amivel itt nem dicsekedsz.

2021. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Levike,költözz ki Ugandába vagy Kiribati szigetére,ott nem zaklatják a gonosz Magyar nyomozók az ártatlan bűnözőket.
2021. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mert unom már"

Mi is unjuk már Levike.🐵

2021. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát még a rendőrök mennyire unhatnak téged Levike
2021. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Levike, Levike.....

Ilyenkor sajnálom hogy nem vagyunk a szociban, az ilyen piti de nagyszájú kölykök kaptak egy alapos verést és el is volt intézve minden.

2021. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Legközelebb, ha kérik, hogy a járőrkocsi motorháztetőjére pakoljam ki a cuccokat, megfogom a táskát, kinyitom és kiborítom, ráborítom a motorháztetőre, úgysincs törékeny benne meg egyszerűbb.„


Levike,az jó hogy nincs benne törékeny holmi,de akkor mi van benne?



Kíváncsivá tettél minket.

2021. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, az ápolók megint felügyelet nélkül hagytak.
2021. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem csodálom, rég felkötöttem volna magam az ápolók helyében....
2021. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Levikének (B. Gyulának) nincs autója. Vonattal jár meg busszal.
2021. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem B.Gyula,hanem N.levike.
2021. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!