Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Büntetés-végrehajtási őrmester...

Büntetés-végrehajtási őrmesterként szeretnék átszerelni a rendőrséghez. Mi ennek a pontos menete és lehetséges egyáltalán az áthelyezés?

Figyelt kérdés

Szóval hivatásos vagyok ,alapfokú szaktanfolyami képzést végeztem el (14hetes ha valakinek mond ez valamit, tehát nem okj-s). Az érdekelne ,hogy átszerelhetek (pl) a rendőrséghez úgy hogy csak átképzésen kellene részt vennem?

Vagy nem lehetséges mert bv-s alapfokú “végzettségem” van?



2021. júl. 14. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy mit érzel ilyenkor?

Ennyire nem akarsz dolgozni?

2021. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert szeretnék helyezkedni, hogy minél jobb helyem legyen és tisztába legyek a lehetőségeimmel ?

De egyébként pont ellenkezőleg, sem fizikailag sem szellemileg nem megerőltető a munka ,pont ezért szeretnék egy kis változatosságot de köszönöm az “élettanácsadást mindenképp megfontolandó”. 😌


Ez csak egy gondolat de szerintem ezen az oldalon még senki nem kapott normális választ.

2021. júl. 14. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén... Te egy felnőtt ember vagy. Hivatásos vagy és hivatásos munkát akarsz végezni.


Komolyan, azt tartod a legjobb megoldásnak, hogy a gyakori kérdéseken próbálsz tájékozódni?


Itt tinik kérnek szerelmi tanácsot és kismamák osztanak meg baba tippeket.. Ilyenkor nem akarom elhinni, hogy ahelyett, hogy felütnél pár jogszabályt, beszélnél a személy ügyesekkel, felhívnád az ORFK toborzóit.. Te a gyakori kérdéseken várod a választ.

2021. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is bv-s vagyok, jelenleg gyes-en vagyis készenléti állományban vagyom.

Szeretnék átmenni a rendőrséghez, ha letelik a gyes októberben.

Bementem a helyi rendőrkapitányhoz, hogy elmondjam neki mit szeretnék. Nagyon kedves volt és segítőkész. Azt mondta, hogy részéről semmi akadálya, de a megyei rendőrkapitánynak kell megadnia az engedélyt, aztán még a BVOP-nak is rá kell bólintania.

2 hete küldték el a kérelmemet az Mrfk-nak, várom, hogy válaszoljanak.

Szerintem te is menj be a választott rendőrségre és kérdezd meg a kapitányt, hogy szükségük van-e emberre.

Nekem itt azt mondták, hogy emberre mindig szükség van.

Mi a beosztásod? Én szociális segédelőadó (nevelő) vagyok.

2021. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bv-s vagyok,kicsit az esélye hogy átengednek,nálunk akkora a hiány hogy ha más intézetbe akarsz átszerelni azt is húzni fogják ameddig lehet.Én konkrétan beosztást akartam váltani mert meguntam a 12 órázást,de mivel lassan 8 hónapja ültek rajta és rajtam kívül mindenkit engedtek mindenhova így inkább leszereltem.
2021. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kretens ***** válasza:
Gyere inkább műtőssegédnek.Jobb a fizetés és mindig lehet találni állást mert kevesen vagyunk.Egy fél éves képzés amit az adott kórház áll és nem olyan nehéz elvégezni.
2021. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!