Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehet a rendőr ha kihívom,...

Mit tehet a rendőr ha kihívom, mert a szomszéd kutyája már 3 ebet megölt?

Figyelt kérdés

Senkire nem hallgat a kutya, többször kiszökik, nincs megfelelően bezárva, 1 hónapon belül 3 kutyával végzett, az utcánkban sok a kisgyerek, és emberekre is támadt már az állat. A gazdája, mindenkit csak lefizetni akar, de a kutyája továbbra is szabadon mászkál, néha bemegy, ha kedve van kiugrik a kerítésen, kennelbe nem zárják és nem is kötik meg.


Ha kihívom a rendőrséget, hogy igenis én láttam amikor elkapta a kutyát, és megölte, ha kijön mit tehet? Ha akkor be lesz zárva a kutya akkor is elviheti? Elaltathatja? És ha nem engedi a gazdája?


2010. aug. 27. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
már az előbb megbeszéltük, kérdező...
2010. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
amúgy meg a helyedben szólnék a szomszédnak és akkor téged is le akar majd fizetni, és jól jártál:D Ebbe a ****a országban úgyis mindenki csak a saját érdekeit nézi
2010. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az egyik felét megbeszéltük, hogy Bullmasztiff mentéssel felveszem a kapcsolatot, és fel is vettem. A válaszukra várok.


De ha nem jönnének, mivel vidéken élek nem fővárosban... akkor valamit lépni kell.

Konkréten senki nem írta le azt, hogy igen a rendőr elviteti, megbírságolja őket, és ha a kutya rátámad a rendőrre akkor ott le is lőheti... vagy mit tudom én mit tehet.


2 válaszoló:

Vannak dolgok amik szerintem nem megvásárolhatóak. Főleg, hogy ha bírósági ügy lesz belőle, akkor meg magam alá ássak. De azért köszönöm :) Jellemző az országra így igaz...

2010. aug. 27. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
hívd ki a sintéreket
2010. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mindkét helyre, ha sikerül valami.
2010. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Feljelentés!

Sintér kihívás!

Rendőri jelenlét mellett kutya elszállítás!

Ha úgy itélik meg hogy a kutya bolond, elaltatás!

Sajnálkozás! Szomszéd utána azt fizet le akit csak akar!

2010. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!