Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr haza küldhet vagy nem?

Názáreti Szent Jézus kérdése:

A rendőr haza küldhet vagy nem?

Figyelt kérdés

Az van, hogy fel akartunk menni egy szórakozó helyre, és az egyik rendőr nagyon rám van szállva, mert régen 60helyre betörtünk (3éve, meg is kaptam érte a büntetésem...

Szóval az van, hogy a rendőr haza küldött, de nem voltam részeg, és normális voltam.. Engedi ezt a törvény, vagy nem?

Belépőt befizetem, normálisan bulizok, nem verekedem, meg hasonlók

17/F


2011. nov. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, viszont előállíthat ami rosszabb.
2011. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 attackspan válasza:

Sajnos akármi is történhetett volna a buliban, vagy a környékén, azért előállítottak volna szépen és a nyakadba varrják.

Ilyenkor jobb ha hazamész. :D

2011. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik válasz sem jó....Miért állitana elő? Ha normálisan viselkedsz miért ne mehetnél be?....Az egy más dolog, hogy megjegyzi magának, hogy ott vagy....ha esetleg bármi történne az elsők között lennél akit elővesznek és elszámoltatnak...Először is kérdezd meg a rendőrt, hogy miért nem enged be.Ha nem elfogadható a válasz az illetékes parancsnokánál panaszt tehetsz, de ez biztos azzal jár, hogy tényleg rád fog szállni. Jobbha keresel egy másik helyet akkor /egyszer meg kell javulni nem?/
2011. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De.. Ennek már 3 éve, és azóta semmi nem volt,...
2011. nov. 15. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen múlttal jobb lenne ha nem ugrálnál. Azért mert letöltötted a büntetésed, senki nem fogja neked elhinni, hogy jógyerek lettél. Az a rendőr sem!

Költözz máshova és kezdj új életet.

2011. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező!

Hova törtetek be 60 helyre? Valami bánékhoz az biztos. Mert ha rendes ember elkap, akkor nyomorékká nevel...

2011. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Gec Én a beledet is kitapostam volna ha elkaplak. Sötétedéskor hazakotródnál az tuti. Jobban mondva haza gurulnál a kerekes székeddel.Jól teszi hogy rád van szállva. MEGÉRDEMLED HOGY B@SZOGASSON.

Nem sajnállak,inkább örülök hogy elb@ssza a bulidat.

Isten tartsa meg a jó szokását.

2011. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!