Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne, ha mondjuk egy...

Mi történne, ha mondjuk egy most húszéves gyerek besétálna valamelyik rendőrőrsre, hogy ő követte el 19 éve a móri mészárlást és tanúvallomást szeretne tenni?

Figyelt kérdés
Röhögve elküldenék, vagy attól hogy kora ellenére lehetetlen az állítása levizsgálnák az ügyet?

2021. aug. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben elküldik, vagy eljárást indítanak valótlan bejelentés miatt. Ha komolyan gondolja, akkor biztonsági intézkedést foganatosítanak és átadják a mentőknek.
2021. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elküldenék. Nyilvánvaló hülyeségeket nem fognak nekiállni vizsgálgatni.
2021. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elhajtanák, esetleg egy-két tockossal.


Engem, amikor a nagykapun lévő lakatba valaki éccaka beletört egy kulcsot (gondolom, bejönni akarván), és bementem az örsre, annyit mondott a Szivaros Frici-kinézetű nyomozó, hogy: "És magának olyan fontos volt az a pár száz forintos lakat?" ÉN: "Hát, nem a lakat, hanem az eredménye, hogy nem tudtam kimenni a kocsival..."

Ő: "Emiatt nem érdemes semmit elindítani" (ilyesféle szavakat mondott) Nézett kifelé az ablakon zsebre dugott kézzel, szinte rám sem nézett.


És, amikor később elmondtam ezt egy másik nyomozó ismerősömnek, az rögtön azt mondta, hogy: "Óóó... Mi az, hogy! Hát persze, hogy feljelentést kellett volna tenni!"

2021. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!