Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök miért kezeltek úgy...

A rendőrök miért kezeltek úgy mint egy felnőttet, illetve bűnözőt?17/F

Figyelt kérdés
Igazoltattak, kiment a fejemből ittam egy pohár bort én hülye bevallottam hogy ittam pedig ki sem mutatta a szonda betettek a rendőr autóba a másik kolléga hátra ült velem mintha bántani akartam volna őket bent a rendőrségen is mint a kutyával úgy beszéltek

2021. aug. 12. 19:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tegyél panaszt jogod van hozzá ha úgy érzed veled így nem lehet bánni.
2021. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
11-es. Panaszt tehet nyugodtan az intézkedéssel szemben. Főleg ha jelen volt kb 2-3 rendőr és letagadják az egészet. Körbe fogják röhögni a hülyeségével. Plussz még beleírnak egy két finomságot a jelentésbe és szarabbul jár. Ha meg bevallottad, hogy ittál de a szonda nem mutatott semmit akkor valószínűleg bevittek hitelesített szondára/vérvételre és ez mutatta ki. Mindezt a beismerésnek köszönhetően. Legközelebb ne ülj így autóba, vagy csak maradj kussba. Üdv, egy rendőr.
2021. aug. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Aha persze egy rendőr itt gyakori kérdéseken na persze
2021. aug. 13. 08:12
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

#13

Mi az, megijedtél? :D

2021. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%
#13. Persze hogy beijedt. Egyből tele lett a naci
2021. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért, rendőröknek tilos gyakorizni?
2021. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 árokpart ***** válasza:
100%
Utólag már nem lehet semmit beleírni a jelentésbe. Egyébként meg ha a szonda nem mutatott semmit akkor az nem számít ittas vezetésnek. Ennyiből ha pl. ha szondáztatnak mondjuk délután 3 órakor és a szonda nem mutat meg semmit és bevallom, hogy előtte nap este megittam pl. 3 korsó sört akkor nem is vezethetnék? Önmagában az , hogy azt mondom, hogy ittam de a szonda nem mutat semmit az miért volna baj? Ha a szonda mégcsak ki sem mutat semmilyen alkoholt akkor eleve alkalmas lehet valaki a járművezetésre nem?
2021. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 árokpart ***** válasza:
100%
Azért lenne abszurd dolog visszamenőleg a büntetés, mert vegyünk egy példát. Teszem azt elmeséli valaki, hogy pl. 7 éve kokainozott, de szerencsére sikerült neki leszokni. Netán felmerülne a gyanú, hogy hátha most is beszerzi és fogyasztja és elvégeznek nála egy házkutatást és sem a lakásán, sem a szervezetében semennyi kokaint nem találnak akkor visszamenőleg megbüntetnék? Nem hinném.
2021. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Srácok ezt nem visszamenőlegesen írtam. Normális esetben, megállították az urat és igazoltatták. Közben jött a kérdés, hogy fogyasztott e alkoholt stb. Amire ő fent említett módon igennel válaszolt. Ebben a helyzetben előkerült a kézi szonda ami NEM bír önmagában bizonyítási értékkel így minden esetben vérvétel/hitelesített szonda eredményével alá kell támasztani a vérakohol szintet. Sok esetben volt velem is, hogy a kézi mutatott X értéket majd a hitelesített a kapitányságon pedig Y értéket adott ki ami valamikor több/kevesebb volt. (Köszönhető annak is néhány esetben, hogy idő volt beérni stb.) a jelentésbe pedig tény, hogy nem lehet utólag semmit beleírni de ezt eset közbenre értettem, hogyha ott elkezdett volna erősködni. Viszont ismételten elmondom, hogy ez az ő hülyeségének volt köszönhető. Ha a kézi 0-t mutatott nincs az a rendőr aki plussz munkát csinálna magának, hogy kihívja azt a járőrt akinél van hitelesített vagy bevigye a kapitányságra, ha nincs alapja az ittasságra. Ezt az egészet a beismerésnek köszönheted. U.i: igen vannak itt rendőrök, ahogy minden oldalon kedves kérdező. Ugyanolyan emberek vagyunk mint te vagy bárki más.
2021. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Miért ijednék be csak mert egyenruhás itt ugyanolyan ember mint bárki más nincs mitől félnem nem vagyok bűnöző
2021. aug. 13. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!