Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Járókelők vittek földre egy...

Járókelők vittek földre egy férfit, aki lányokat molesztált! Mi a véleményed erről, te is hasonlóan cselekedtél volna?

Figyelt kérdés

A járókelők arra lettek figyelmesek, hogy egy lány sikoltozik, ezért azonnal a segítségére siettek. A támadó ekkor még el tudott menekülni, de nem sokkal később ismét két lányra támadt, az egyiküket kis híján majdnem meg is erőszakolta, amikor a járókelők elkapták és hívták a rendőröket.


[link]



2021. szept. 18. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem hiszem, hogy a földre tudtam volna vinni, mert nem vagyok annyira erős.
2021. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, nem hiszem, hogy földre tudtam volna vinni. Azért pár rúgással, ütéssel megpróbálkoztam volna.
2021. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mások magánügyeibe nem szeretek beleavatkozni.
2021. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem hiszem, de ha többen vagyunk akkor lehet kivettem volna a részem.
2021. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem, a támadónál akár fegyver is lehetett volna, a másik, hogy sokszor ilyen párkapcsolati csetepaté van amibe ha közbeavatkozol akkor még a csaj is neked esik, téged vesznek elő. Szóval nem kockáztatnám meg.
2021. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen fantáziáltam ilyenről. Mit tennék, ha...

arra jutottam, hogy

Dumálni valamiről, mit tennék ha... és a valóságban mit tennék. Annyit tudok MOST mit tennék.


(Persze egy rendőr nyílván a funkciója miatt tudja mit KELL tennie, és meg is teszi erre esküdött fel: szolgálunk és védünk.)


Egy tűzesetet során viszonylag könnyű megjósolni.

2021. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!