Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Öten molesztáltak egy 14 éves...

Tgt kérdése:

Öten molesztáltak egy 14 éves lányt, megúszták a börtönt. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 16. 06:58
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
83%

én már semmin nem lepődök meg. akik tényleg megérdemelnék a börtönt,azok mindig megússzák vagy nagyon keveset kapnak.

aki meg kb ló**szt nem csinált, azt meg lecsukják. és itt ilyenre gondolok,hogy mondjuk okiratot hamísított vagy moziban filmet vett fel..jó bűncselekmény de azért nem vétett annyira a társadalom ellen, mint pl ezek a cikkben.

nem tartom igazságosnak ami itt megy. pl azt is felhozhatnám példának, aki a pincéjében a borba mérget tett...súlyosabb büntetést kap mint a csőcsele aki rendszeresen kirabolta.

2016. jún. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
94%

"A bíró azzal bocsátotta el a jó családból jövő, ígéretes jövő előtt álló fiúkat, hogy tekintsék ezt utolsó figyelmeztetésnek."

azért ezen beszartam. szerintem volt ott egy kis dugi pénz a bírónak a "jó családtól"

2016. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
94%
Igen, el tudom képzelni, azt amikor kimondja a bíró a figyelmeztetést, ezek meg aztán nagyon elszégyenlik magukat és már-már szinte Dunába ölik magukat a lelkiismeret-furdalásuk nyomására. Ez nem igazságszolgáltatás ez egy nagy pénztemető cirkusz!
2016. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
60%

Valóban vicc, az egyiket még pszichológus is kezeli!! 4!4!

Valami libsi meg írja már be, hogy "mer ezek után a migránsokat hogy merjük szidni!", mert nem bírom ki enélkül?!!!

2016. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
85%
Szégyen!
2016. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%
"Ígéretes jövő előtt álló fiúk" - tehát az ígéretes jövő, hogy öten leitatunk egy kislányt és amíg öntudatlan, addig megerőszakoljuk. Szép, új világ jön. Ilyen erővel Kiss László _mögött_ meg ígéretes múlt van és azonnal ki kellene tüntetni... Gusztustalan ez a világ.
2016. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
7%

mer ezek után a migránsokat hogy merjük szidni!


:D


Amúgy a cikkből nekem az jött le, hogy a fiúk is 14-15 körüliek lehettek. Nem azt mondom, hogy szigorú az ítélet, de ezek még gyerekek, senkinek se jó, ha börtönbe kerülnek. A lány már megnyomorult egy életre, a fiúkat viszont még meg lehet nevelni akár egy életfogytig tartó önkéntes munkára kötelezéssel, ahol mondjuk prevenciós előadásokon vesznek részt.


És megint felmerül bennem a szülők felelőssége, hogy hogyan sikerült ilyen gyerekeket felnevelni. Na őket lehetne komolyabban büntetni.

2016. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
92%
8# nekem ne mondd már,hogy egy öntudatlan lányt öten megerőszakolni nem erőszak..az igenis erőszak. lehet hogy ő itta le magát, de ettől függetlenül senkinek nincsen joga kihasználni a helyzetet,hogy ő most nem tud magáról. videóra venni és szétküldeni meg még inkább a legalja. undorító viselkedés. nehogy már még őket kelljen védeni... tényleg nem volt okos dolog a lánytól,de nem ő a hibás, hanem az az öt srác. idióta barmok. és megúszták.
2016. jún. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg nem korrrekt. Példát kellett volna statuálni a kis mocskokkal, hogy ilyet nem teszünk egyetlen kislánnyal sem. Nem kellene, hogy megússza öt gyökér, aki felcsal egy 14 éves lányt egy lakásra, leitatja, hogy aztán levetkőztesse, fogdossa, az egészet videóra vegye, majd megossza. Tönkre tesznek egy lányt, aki még gyerek, és védekezni sem tud, ezért megérdemelnék, hogy az ő életük is kissé legyen már elb..szva. Mondjuk pár szappanért lehajlást.
2016. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
13%

Nem tartom igazságosnak. Viszont azt nem tudom, hogy feljegyezték-e az esetet és, hogy a fiúk megjegyezték-e, hogy amit tettek, az bűncselekmény volt.

Gondolj bele, elvégzik az iskolát, továbbtanulnak, munkát keresnek és nem is említik meg, hogy milyen bűncselekményt követtek el a múltban. Tudod, az álláshirdetéseken néha feltüntetik, hogy a jelentkező büntetlen előéletű legyen.

Abba is bele kell gondolni, hogy ha egyikük egy másik bandába kerülne, akik ráveszik, hogy erőszakoljanak meg egy lányt, vajon belemenne-e megint?

2016. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!