Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha eltűnök, de szállásra...

Ha eltűnök, de szállásra megyek, úgy megtalálhat a rendőrség?

Figyelt kérdés

Már nagykorú vagyok, egyszerűen csak nem szeretném ha a családom megtalálna engem - egy ideig.

Tudom, hogy hiába mondanám nekik meg, hogy mit szeretnék, ugyanúgy bejelentenének akkor is a rendőrségen eltűnt személyként (már volt rá példa). Egyszerűen csak nyugalomra van szükségem.


Ha olyan szállásra mennék, ami nem egy felkapott, például egy erdei faház, ott is megtalálna a rendőrség? például: [link]


Vagy ha nem akarom, hogy megtaláljanak, akkor külföldre kell mennem?


Köszönöm a válaszokat.


2021. szept. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagykorú vagy a rendőr nem tehet semmit.:)

Elmondod,hogy nem estél áldozatul semmilyen bűncselekménynek.

Innentől a rendőr békén hagy és még el se mondhatja hol vagy.

2021. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod, hogy bejelentettek eltűnt személykánt akkor csak besétálsz a legközelebbi rendőrségre, igazolod magad és közlöd, hogy kösz, megvagyok. Beszüntetik az eljárást. Nem fogják elmondani a családodnak, hogy itt és itt megtalálhatnak, mert azt nem mondod el.
2021. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2021. szept. 20. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltüntnek bejelentenek, akkor ugyan a rendöség jó eséllyel megtalál, de akaratod ellenére nem közlik senkivel a tartózkodási helyedet. A bejelentönek jelzik, hogy élsz, nincs semmi bajod, de nem akarod közölni velük, hogy hol élsz.
2021. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták nem kell eltűnni. Elmégy bárhová, és akár 1-2 nap múlva bemégy a rendőrségre, hogy jól vagy csak pihensz a hegyekben, ne indítsanak eljárást, ha bejelentik az "eltünésedet".
2021. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még, csak mivel nagykorú vagy, nem fognak ezzel foglalkozni, csak ha valóban eltűntél volna. Szabad akaratodban, szabadságodban nem korlátozhatnak.
2021. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodtan elbújhatsz az erdőbe a rendőrség nem fog zaklatni.
2021. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!