Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehet ebben az esetben a...

Mit tehet ebben az esetben a volt ferj?

Figyelt kérdés

Az onkormanyzatnal van egy folyamatban levo ugy, ugyanis gyermekunk nevelocsaladhoz kerult.

Az ugy olyan szakaszahoz ertunk, ahol ugy gondolom fontos lenne megmutatnom egy hangfelvetelt.

Amig a gyermek velem volt, parom olyanra akart ravenni, hogy abbol nekem komoly bajom lehetett volna. Amelyet akkor o nagyon is jol tudott, hiszen azert kert erre engem. Ezutan hogy a gyermek elkerult, igy most a gyermek erdekeben ugy gondolom megkellene mutatnom ezt a felvetelt, hiszen aggodom a gyermekemert.

De tudom, felvetelt csak a masik fel beleegyezesevel lehet csinalni.

A gyermekem erdekeben ha megmutatom, nemtudom szarmazhat e esetleg nekem bajom ilyen esetben.


2021. szept. 26. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Az exed bemocskolasa pontodN miként is szolgálja a gyerek érdekeit? Főleg, ha nem is nála hanem neveloszuloknel van elhelyezve...
2021. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!