Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hova érdemesebb jelentkezni?...

Hova érdemesebb jelentkezni? Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, Alkotmányvédelmi Hivatal, TEK, Katonai Nemzetbiztonsági Szolgálat stb.?

Figyelt kérdés
Jogász végzettségel hova érdemes jelentkezni majd, milyen tisztséget lehet ezen végzettséggel megpályázni és mekkora a várható fizetés?
2021. okt. 16. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Gg*
2021. okt. 16. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Portekció és tapasztalat nélkül esélytelen.
2021. okt. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2%
ezek mind gáz helyek, inkább keress valami normális munkahelyet magáncégnél vagy ügyvédi irodában
2021. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érvelést is szívesen fogadnék. Mitől gáz, mi a baj velük? Én eddig jót hallottam belsőstől.
2021. okt. 25. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
2%

Én is félek kicsit az ilyen helyektől...nem mintha egy ügyvédi irodában sokkal jobb lenne a helyzet, de ezeket a közig szerveket én mindig úgy tudom csak elképzelni, mint elmaradott, múltszázadi felfogású, posztkommunista helyeket, ahol emberszámba sem vesz senki, csak a dirigálás meg fenyegetőzés megy és mindenki utál kb ott dolgozni, és akkor az embertelen munkakörnyezetről, windows 95-ös gépekről meg omladozó irodákról nem is beszéltünk.

A fizetés nyilván borzalmas az ilyen helyeken, de mivel egy ügyvédi irodában is borzalmas, így talán nincs akkora különbség, de nettó 200-nál tuti nem fizetnek többet egy pályakezdőnek.

2021. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!