Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Alkotmányvédelmi Hivatal...

Az Alkotmányvédelmi Hivatal dolgozói mivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Hogyan néz ki egy munkanapjuk? Milyen feladatokat kapnak? Miből áll a kiképzésük?

2016. márc. 14. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen úgy nevezzük őket, hogy titkosszolgálat. A feladataik sok rétűek lehetnek, de a wikipedia oldalán fel van sorolva, hogy milyen feladatokat látnak el. " A Magyarország politikai, gazdasági, tudományos-technikai és pénzügyi biztonságát fenyegető veszélyek felderítése"
2016. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt én is olvastam. Meg minden mást, ami hivatalos infó és ki lehet guglizni. Életszerűbb beszámolókat szeretnék kérni. Milyen ott dolgozni? Hány órás a munkaidő? Kell-e éjszaka dolgozni? Miből áll a munka?
2016. márc. 14. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

"Milyen ott dolgozni? Hány órás a munkaidő? Kell-e éjszaka dolgozni? Miből áll a munka?"

Na ezek a pont nem annyira hivatalos adatok, persze biztos van portás, meg takarító, talán még valamilyen titkárnő is, de ne várd, hogy most itt hirtelen ír egy titkos ügynök, hogy milyen bent az élet, de szerintem a munkaidő 0-24-ig tarthat, hiszen a "A haza minden előtt"


Itt egy cikk amit érdemes elolvasnod, hogy megértsd még, hogy mennyire nem nyilvánosak ezek a dolgok.

[link]

2016. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!