Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem mentem el a kihallgatásra,...

Nem mentem el a kihallgatásra, lesz valami következménye?

Figyelt kérdés

Gyanusítottként kellett volna kihallgatásra mennem a rendőrségre, de nem mentem el, és nem is jeleztem, hogy nem tudok menni.

Lesz valami következménye?

Körözést adnak ki ilyenkor? Vagy csak egyszerűen kifognak jönni értem és elő fognak állítani?



2021. nov. 3. 20:18
1 2
 1/16 Molyember ***** válasza:
100%

Ó, semmi. Ilyenkor nagyot nevetnek a rendőrök, hogy milyen kis kópé vagy. :)

Ugye tudod, hogy sokat rontottál a helyzeteden?

2021. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 árokpart ***** válasza:
100%
Sajnos sokat rontottál a helyzeteden.
2021. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elővezetnek. Ha nem találnak, akkor gondolom körözés.
2021. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy majd éjszaka törnek rád és bilincsben elvezetnek.
2021. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 árokpart ***** válasza:
100%
4-es Azért az nagyban függ a cselekmény súlyától. Kisebb dologért azért senkire sem törik rá az ajtót. Azért ne ijesszük meg feleslegesen a kérdezőt.
2021. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi okból kifolyólag kellett volna mennem kihallgatásra. Múlthéten hívtak a rendőrségtől, hogy feljelentés érkezett ellenem, és x napon x időpontban meg kell jelennem az xy rendőrkapitányság bűnügyi osztályán, gyanúsítottként kihallgatás céljából, és ha ott vagyok XY keressem. Igazából ennyit tudok. Én nem mentem el. Mikorra várhatom, hogy kijönnek értem?
2021. nov. 3. 21:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akármikor. Elő fognak vezetni, annak van elővezetési költsége. Természetesen ez bűnügyi költség és te fizeted. Annyit mondok róla hogy drága taxizás lesz.
2021. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lakcímeden meg nem találnak fel kiadják a körözésed. Szóval ha mondjuk pesten keresnek és békéscsabán fennakadsz, akkor elég hosszú napnak nézel elébe.
2021. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 árokpart ***** válasza:
100%
Kérdező! Az szinte biztos, hogy nem valami komolyabb ügyben jelenthettek fel, mert akkor nem adnák meg eleve az alkalmat, hogy magadtól menjél be, hanem kimentek volna érted. Attól még, hogy nem szeretnél róla tudomást venni a probléma nem fog megoldódni, ha még kis ügy akkor sem fogják "elfelejteni" vagy azt mondani, hogy jól van hagyjuk ezt a szerencsétlent. Gondolj bele ha íg tennének akkor senki sem menne be kihallgatásra. Holnap menjél be szerintem ha átlagos ember vagy (nem vagy különösebben ismert a rendőrök előtt) legfeljebb csak megpirongatnak, mert ők is emberek tudják, hogy esetleg félhettél vagy ilyesmi. Viszont ha sokáig konokul elbagatelizálod és netán a munkahelyeden keresnek meg vagy akkor amikor a legkevésbé számítanál rá, hidd el, hogy az sokkal rosszabb lesz. Akkor már a jóhiszemű bizodalmat is elveszíted velük szemben. Nem emberevők, nem az 50-es években élünk nem fognak bántani menjél be nyugodtan és tisztázd a dolgokat.
2021. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Éjjel meglátogatnak, nagyon mélyen ne aludj el, mert rosszul fog esni, ha felkeltenek.)
2021. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!