Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen önjelölt rendőrök...

Az ilyen önjelölt rendőrök miért csodálkoznak, ha Ő maguk is áldozatul esnek?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hősködő utast megharapott, egyáltalán minek avatkozik bele?


Én ha látok egy balhét, igyekszem olajra lépni...


Jah és megint a szegedi rfk...



2021. dec. 5. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Te még szabadlábon vagy, Levike?


Csak segíteni akart, mielőtt az ellenőrökre támadna rá.

2021. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod hogy csodálkozott?beadat magának egy veszettség elleni oltást és kész,éli tovább az életét.
2021. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem levike. Ez a szegedi zaklató. Mondjuk csodálkozom hogy még szabadlábon van
2021. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3 Ja, és akkor még ő mondja hogy kerüli a balhét? Ő nem kerüli hanem csinálja, mikor megtépett valakit a bíróságon vagy mi volt az😂😂😂
2021. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


Az egyik akit elvertem ez a fegyverrel lövöldözős volt...


Csak igazságot szolgáltattam amire a Bíróság képtelen volt...

2021. dec. 5. 13:10
 6/16 anonim ***** válasza:
És akkor ugye te kerülöd a balhét meg más az önjelölt rendőr.....
2021. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Miért is nem vagyok komplett?


Azért, mert neki mentem egy Gyurcsányista, lövöldözős bűnöző bandának?


Igen, nem vagyok komplett, mert el is tehettek vna láb alól...

2021. dec. 5. 16:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Dombon ülő fűcsomó legyek ha te vagy a cikkben szereplő......főleg hogy az állítólagos verekedés amit egyszer belinkeltél előbb történt mint maga a bűncselekmény.
2021. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aztán nagy igazságot szolgáltattál, plusz egy ok amiért újból rád támadhat ha szabadul
2021. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Időrendi sorrend:


2018:


[link]


2020:


[link]


2018-19-ben több fals büntetőügyet kezdeményeztek ellenem a Szegedi Bíróságon, melyek mindegyike felmentéssel vagy máshogyan futott zátonyra...


A verekedéses ügy volt az egyetlen amiben született ítélet, de azért se kaptam szinte semmit...


2020-ra felismerték, hogy nincs esélyük ellenem, mert ismerem a jogszabályokat illetve van egy ügyvéd is aki megvéd, ezért egy időre leálltak, egymás ellen fordultak, így a dühös bátyj végül arra lőtt rá, akivel előtte fél éve közösen megakartak verni az Árkádnál...


Mikor leült ez a balhéjuk, akkor a lány más társaságot keresett, akivel újra próbálkoztak, ezzel sem fognak valószínűleg sikerrel járni, ezt a lány felismerhette tavaly ilyenkor, ezért idén év elején megfenyegetett a Facebookon, annyira magabiztos volt, hogy a saját Facebookjáról, saját névvel, saját arcképpel, fenyegetett meg közveszélyesen, gondolta, hogy a szegedi rendőrök úgy is bevédik...

Rábaxott, mert beavattam a Makói Rendőrséget, így most Neki is van folyamatban egy ügye.

1 éve szinte így nem lehet róluk hallani.


Ennyi a sztori!!!

2021. dec. 5. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!