Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, mit éreznél...

Mit szólnál hozzá, mit éreznél, ha egy "önjelölt béke marsal fogná magát, és éjszakánként járná az utcát, várva hogy rablók megtámadják, és egyszerűen lepuffantaná őket?

Figyelt kérdés

Természetesen lenyomozhatatlan, házi készítésű fegyvert használna, csak sötétben dolgozna, felismerhetetlen is lenne, alap hogy kesztyűben dolgozna. Esetleg lehetne páros is, hogy nagyobb csapattal is elbánhassanak szükség esetén.

Városi hősnek tekintenéd őt? Szerinted hogy viszonyulnának hozzá a becsületes, és becstelen polgárok?



2012. szept. 17. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
köszi, inkább maradjon ez a tehetetlen hereverélő rendőrség, de nem hiányzik, hogy valakimet tévedésből kinyírják, mert csúnyán nézett
2012. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen közönséges bünözö, aki indokot keres arra, hogy másokat megölhessen.
2012. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

2-es jól mondja

Zorro álarcba bújtatott perverz önjelölt igazság-bajnokokra nincs szükségünk

2012. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha valaki ki akar rabolni, azt tudtodra adja, nem túl nehéz félre érteni a szándékát.

Egyébként a rablógyilkosnak meg van joga mások életét tönkre tenni, leszúrni másokat, agyon verni, hülyére verni csak azért mert egyszerűbb csordásan rabolgatni mert könnyebb mint a munka?

Nem mondom hogy normális aki ilyet tesz, de a rendőrség is inkább politikai érdekek biztosításában jó.

Amúgy amerikában simán agyonlövik a fegyveres rablókat ha a zsaruk megcsípnek egy ilyet, és nem óhajtja megadni magát.

2012. szept. 17. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Mindig félresikerül valami és mindig az a vége az ilyennek hogy "nem tudtam hogy ennyire elfajul a dolog..."


Hisz nagyon hamar kemény döntéseket kell meghoznod!

Pl mit teszel ha 500 méteres körzetben az utcán és a lakóházakban nem csak te és a rabló van? Ha meglát valaki akkor mit csinálsz? Feladod magad vagy lelövöd a szemtanut?


Ha nem gyilkolod meg elsőre a támadót és az a földön fetreng és a segítségedet kéri nyöszörögve akkor mit csinálsz? Odamész fölé és hidegvérrel kivégzed? Vagy otthagyod hogy lassú és fájdalmas halált haljon?

vagy hívod a mentőt és így a csákó személyleírást fog adni rólad?


És a "nem tudtam hogy idáig fajul" klasszikusa az amin tényleg gondolkoznod kell mert bizony az ártatlan szemtanu simán ad személyleírást rólad és vagy elkezdesz szemtanukat őldösni vagy hamar életed végéig a börtönben leszel!


És SOHA de SOHA(!!!) ne hidd hogy minden simán megy! Mindig van valami gigszer és akkor vagy börtönbe kerülsz vagy egy kegyetlen és hidegvérű gyilkos leszel...

2012. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Banyek, én egy szóval se mondtam hogy ilyet akarok csinálni. Nem vagyok én gyogyós, csak arra voltam kíváncsi hogy mit gondolnának az emberek ha lenne egy ilyen.

Amúgy a Bosszúvágy című Charles Bronzon film apropóján kérdeztem meg, ahol azért elég pozitívan mutatták be a főhőst, aki ilyet kezdett csinálni, és nem is azért mert annyira jó kedvében volt.

2012. szept. 17. 22:09
 7/10 yossarian44 ***** válasza:

Mégis miféle beteg állat is degradálná le annyira a saját országának igazságszolgáltatását, hogy rablásért végez ki embereket bírósági ítélet nélkül?


Szerinted engem, mint becsületes polgárt, hogy érintene, hogy van valaki az utcán, aki azt hiszi, hogy joga van eldönteni, hogy ki éljen, és ki haljon meg?

2012. szept. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok itt a humanista.

Több Paul Kersey kéne az utcákra, főleg a cigánytelepeknél!

2012. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Részemről nem gondoltam hogy kimennél de gondolom azért tetted föl a kérdést mert ötlet szintjén felvetetted.

Én meg neked címezve válaszoltam de általánosságban gondoltam hogy mik lennének a buktatói!


És úgy gondolom elfajulna a dolog.


Mint ahogy sok fílm szól arról hogy az ilyen bosszúállás mindig mennyire félresikerül.


Magyarországon jó példa erre a cigánygyilkosok esete akik a sok cigánybűnözést megelégelve kezdtek el cigányokat őlni!

De hamar "elfajult" a dolog és a cél már az lett hogy nagy balhé legyen, esetleg polgárháború amivel végre "rendeződik" a cigány-magyar ellentét. Gondolták ők!

És elkezdtek tisztes, dolgozó romákat őlni akik nem bűnözők hanem dolgoznak! Mert azt gondolták ez nagyobb felháborodást kelt és hamarabb robbantanak ki harcot a romák!


Magyarán a kevéske tisztes romát kezdték megőlni és nem a masszív bűnözőket!


Valamiért az ilyen önjelölt rendcsinálók végül mindig az ártatlanokat találják meg és nem a masszív bűnözőket!


Valahogy a szélsőjobbosok sem soha a kemény cigány bűnözőket támadják aminek mindenki örülne hanem a pár kis tyúktolvajt!


Na ezért inkább ne csináljanak semmit mert mindig rossz vége lesz a dolognak...

2012. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam léteznek ilyen "rendcsinálók", kriminológusok takarítónak hívják őket, ezeknek az embereknek a nagyon erős igazság tudata viszi ilyesmire rá, és valószínűleg valami utolsó csepp indította be őket. Lehet hogy eleinte jól "dolgoznak", de a vége felé már túlzottan kattantak lesznek, és tényleg valami irtó gikszert csinálnak.

Szerintem akárhogy is, de valahogy mégis sok embernek lenne pozitív, eleinte.

Amúgy szerintem a cigány gyilkosságokról nem lehet egyértelműen kijelenteni semmit se. Voltak elméletek uzsorázásról, családi bosszúkról, és az se biztos hogy összefüggenek az ügyek, de jól fellehetett fújni, és a média imádja az ilyesmit, mert kajálja a nép. Oh, és az utolsó áldozat meg nem is volt cigány, legalább is a blikk fotóján nem: [link]

Az meg hogy elkaptak pár fickót, nem jelent semmit, simán megrendezett is lehet ( pont a számítógépemen dokumentálnám a merényleteket). Büdös politika szaga van.

2012. szept. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!