Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyugati aluljáróba Qrvák?

Nyugati aluljáróba Qrvák?

Figyelt kérdés
Nem szól nekik senki? Nem küldik el őket? Miért vannak ott? Ilyen koszos nőknek vannak kuncsaftjuk??
2010. szept. 5. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

igen.

igen.

nem.

pénzé.

igen.

2010. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
én még nem láttam 1-et se szerencsére.igaz csak gyors át szaladok 2.-a8 hoz és kész nemnagyon figyelem őket. amúgy meg nem meglepó sztem
2010. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Magyarországon a prostitúció legális.
2010. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
nem hiszem, hogy legális lenne közterületen (de szerintem magánterületen se). miért lett volna régebben türelmi zóna, ha legális? de érdekelne, hogy szerinted mikor és kik tették legálissá.
2010. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Én pedig egyenesen tudom, hogy legális: [link]


23:03

2010. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

ajjj olyan kis buta vagy:)

Nincs rairva h ize vagyok szal nem zavarhatod el, akkor zavarhatod el, ha o jon oda hozzad,es azert vannak ott mert ebbol elnek,es igwn vannak kuncsaftok, van akinek ez is jo.

2010. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
hát ezen én is csodálkozom hogy ilyen randa és koszos nőknek van kuncsaftjuk.. ennyi erővel én is csúnya vagyok, de legalább ápolt és tiszta, ha kiállnék nekem is lenne? xDD (nem akarok kiállni, csak vicces így belegondolni. :'D)
2010. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Állj ki nyugodtan.
2010. szept. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
ÓÓÓÓ mi blahán is összefutottunk velük, aluljáróban is, és ott az éjszakai járat megállójában is. Kegyetlen igénytelen, fogatlan csürhe. És a stricijeiknél egytől egyig, fegyver volt (kés, vipera...) és még villogtatták is. Én is úgy tudom, hogy Magyarországon NEM legális a prostitúció. Erről volt is riport a naplóban, hogy hogy játszák ki a prostik a törvényt. Nem tudom látta-e valaki, de a lényege az volt, hogy sok esetben már nem az utak mellett vannak, mert akkor bevihetik őket, hanem magánterületen belül, a tulaj engedélyével. Ugye ez is nagy felháborodást keltett az adott községben, és a rendőrség is nyilatkozott, hogy csak közterületről vihetnék be őket. Szóval ezek után nem hiszem legális lenne. A wikipédia meg amúgy sem megbízható forrás, nekünk ezt gimnáziumban és egyetemen is leszögezték anno :) És épp ezért tiltva is volt nekünk forráshasználatként. Ha egy megbízható oldalról alátámasztod, hogy legális, akkor elhiszem neked :) Ja, és még azért sem lehet legális mert, ha megnézzük még a mai napig megy a harc, hogy hol legyen türelmi zóna..
2010. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Én Pesten élek, de nem szívesen megyek le a föld alá. Tényleg itt tartunk?
2010. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!