Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha metróval érkezem a nyugati...

Ha metróval érkezem a nyugati aluljáróba, hol tudok felmenni a pályaudvarra a legesleggyorsabban?

Figyelt kérdés
Nem akarok keringeni, mert perceim lesznek az indulásig...,és nem vagyok ismerős a nyugati aluljáróban.
2010. nov. 4. 09:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
Váci utca felé menyj fel
2010. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azt tudod honnan megy a vonatod?

De az a legegyszerűbb, ha ott jössz ki ahol a West end van.Ott felmégy a mozgólépcsón, és ha az első 10 vágányok egyikéről megy a vonat, akkor felmégy a kis mozgólépcsőn, ha kintebbi vágányról, akkor végig mégy az aluljárón.

2010. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Kilépsz a metróból, előrébb mész, elnézel 2 oldalra és ahová ki van írva hogy pályaudvar, arra mész.
2010. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szolnokra kell mennem anyukámhoz, tehát az 1. vagy 2. vágányról indulok. Igazából Székesfehérvárról megyek busszal a Népligetbe, és onnan metróval a Nyugatiba. Én így láttam a leggyorsabbnak. Kicsit izgulok, nem szoktam egyedül utazni.
2010. nov. 4. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor a Körút fele gyere a metróból. Balra fordulsz az aluljáróban, fel a lépcsőn és ott a Nyugati.
2010. nov. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha Szolnokra mégy, a gyorsvonatok a csarnokból indulnak.

Melyik vonattal mégy?Esetleg meg tudom neked kérdezni, hogy honnan indul.

2010. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még aktuális-e, de én a Népligettől inkább Kőbánya-Kispestre mennék.

Érveim a következők:

1. Közelebb van mint a Nyugati, gyorsabban oda lehet érni, így több idő marad az átszállásra.

2. Kisebb állomás, ezért könnyebb megtalálni, hogy honnan indul a vonat.

3. Onnan 90 km-es jegy is elég Szolnokig.

2010. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a 20:28-as vonatot kéne elérnem.
2010. nov. 4. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Nos, felhívtam a Nyugatit, azt mondta a nőci, hogy a 11-sől szokott indulni.Akkor úgy gyere ki a metróból, hogy a kör útra gyere.A főbejáraton bemégy aNyugatiba, és ott van közvetlen a 10-11 vágány.

De azért nézd meg mi lesz kiirva!!!

2010. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 20:28-as vonat 20:41-re van Kőbánya-Kispesten. Oda tényleg nem kellene rohanni.
2010. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!