Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőröknél számít a kinézet?

Rendőröknél számít a kinézet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék rendőr lenni, de tény ami tény hogy csúnya vagyok. Nincsenek ragyáim vagy ilyesmi csak fura fejforma stb. Valaki átlagosnak tart valaki nem, engem meg nem is érdekel már, úgyse tudok mit csinálni vele. Csak én még nem láttam ronda rendőrt sosem. A rendőrnők szépek, a férfiak meg jóképűek.Járőrökre gondolok egyébként. Le kell momdanom erről, vagy szerintetek nem akadály?

2022. jan. 20. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rasszista a rendőrség,ha nem vagy testi fogyatékkal élő akkor mehetsz járőrnek.
2022. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadály. Legyél fizikailag és szellemileg egészséges, ne rendelkezz fogyatékossággal és ne legyen (látható helyen) köznyugalmat megzavaró tetoválásod (pl horogkereszt, sarló-kalapács, stb).

Férfiaknál egyedül a szakáll-bajusz-haj, nőknél a haj van szabályozva.

2022. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

"nem láttam ronda rendőrt sosem"


Pintér Sándort láttad már? :D

2022. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ő rondának számít? :D Szerintem tök átlagos tata feje van...


Egyébként köszönöm a válaszokat. Nincs semmi tetkóm, nem vagyok szélsőséges meg ilyesmi. Viszont még egy kérdés a kérdésben ha már itt vagytok.

Én egy eléggé nyugis ember vagyok, soha senkivel nem verekedtem össze (bátyámat kivéve de az is csak önvédelem volt).

Szóval eddig még senki nem tudta elérni nálam azt a szintet, hogy megcsapkodjam vagy bármi. Fel fel tudnak cseszni nyilván, de konkrét erőszakot senkin nem alkalmaztam a lassan közel 30 évem alatt.

Ez most egy jó, vagy egy rossz tulajdonság rendőrnek? Nyilván ha az lesz a munkám és máshogy nem megy, kénytelen leszek keményebb lenni, de erre még kíváncsi lennék.

2022. jan. 20. 01:01
 5/11 Neurotech ***** válasza:
100%
A rendőröknél konkrétan olyan hiány van, hogy bárkit fölvedznek, ez viszont abból adódik, hogy nagyon keveset keresnek( sima járőrök legalábbis) emellet nem egy veszélytelen munkakör, mindennek a tetejébe ha kicsit hatàrozottabban lépsz föl màr föl is vagy jelentve.
2022. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fizikai és pszichológiai alkalmassági teszt. Ha azon átmész, nyert ügyed van.


Az mindenképp jó ha van önuralmad. Emellé azért nem árt ha erélyes és határozott vagy. De ezt majd az egyenruha úgyis megadná neked. Megcsapkodni pedig nem kell senkit. Kapsz egy kiképzést és ott megtanítanak mindent.

2022. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én meg nagyon szeretnék mozdonyvezető lenni és 550 ezret keresni.

Sokszor, amit szeretnénk sokminden nem úgy lesz. Felfogod?

2022. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom minek büfögted ezt ide! Nem arról szólt a kérdés hogy te mit szeretnél. Az értelmes válaszolóknak köszönöm!
2022. jan. 20. 12:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Látnád milyen ecsetfejű nyekenyókok jelentkeznek rendőrnek.

Meg olyan lányok, akik ezerszer férfiasabban néznek ki mint a srácok.


Nem felvételi követelmény a jóképűség, nem tudom honnan veszel ilyeneket.tul sokat nézegetted az ausztrál tűzoltó naptárat :D

2022. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ma 10:29 -es vagyok.

Csináljad akkor 140 ezerèrt, téli èjjszakán is, amikor kustol hordja.


Ja és majdcsak minden rendőr süsü, ami nem baj, mert pont az olyanok valók rendőrnek.

2022. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!