Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Itthon miért nincs olyan...

Itthon miért nincs olyan törvény hogy aki el van hízva azt megbírságolják?

Figyelt kérdés

Japánban ha egy vállalatnak elhízott az alkalmazottja, komoly bírságot kapnak. 3% az elhízottak aránya az országban.


Az EU-ban a magyarok a legkövérebbek, miért nem alkalmaznak egy ilyen törvényt?



2019. ápr. 8. 17:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Ez nagyon jó otlet. Tamogatom
2019. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Ennek egyszerűen nincsenek hagyományai errefelé. De próbálnád meg ezt a kérdést az USA-ban feltenni :D :D
2019. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
74%
Dehogy a magyarok...láttál már németeket pl?
2019. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
85%
Nincs közünk hozzà ha valaki elhizott. Az az ö teste ha neki igy jó akkor ennyi.
2019. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Libers Pertz ***** válasza:
72%
Nárcisztikus pénisz.
2019. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Mekkora idióta vagy, ennyire unalmas az életed?
2019. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Azért nincs, mert ilyen alapon találni lehetne olyan feltételt is, ami alapján nekem is, neked is, neki is csomagolni kéne.

Hidd el, mindenki gyűlöl mindenkit ebben az országban, elég, ha csak ugat a kutyád, kopog a fapapucsod, vagy eldobsz egy csikket, van, aki téged is bitófán látna... Nem a kövérek nyomorítják meg a másik ember életét, az egyszer biztos.

2019. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
Negyes dehogy nincs koze hozza masnak. Foleg hogy az elhizott Pistike majd 30 evesen szivbeteg lesz es a draga gyogyszereit es a zsirleszivasat majd a mi adonkbol fizetik...
2019. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
92%
Ö is leadózik szóval az nem a te adód. A te adód az egyéb finomsàgokra megy el. Sose értettem mikor valaki veri a mellét hogy az én adóm. Mindenki adózik.
2019. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%
Ja de nem lenne jobb ha neki sem kene adoznia az elhizasa miatt es nekem aem? Dehogynem...
2019. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!