Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most okos dolog, hogy a...

Ez most okos dolog, hogy a Vona pont a választásra növesztett szakállat?

Figyelt kérdés

Nagyon csinos, de tényleg már teljesen úgy néz ki, mintha egy török sorozatból lépett volna ki.

A török sorozatok nem rosszak, jól meg vannak tervezve, csinosak a férfiak, szép ruhákat hordanak a nők, semmi baj velük szórakozásnak.

De azért nem kéne a Vonának úgy kinéznie, mint egy Emír vagy Gürdán vagy ahogy hívják ott a férfiakat.


Vagy a Vonának már mindegy.



2018. febr. 23. 23:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem mindegy neked, hogy ki milyen ábrázatot visel?

Gondolom, te sem vagy egy aranyló búzatábla...

2018. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Meg kell tartani a török FB-követőket...
2018. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Egy borosta miatt már úgy néz ki mint egy török? Mivan??


Amúgy nem tudom mi ez a nagy török utálat hirtelen, legközelebb ha egy lengyel egyetemre hívják meg és ott mond egy tiszteletbeszédet akkor utána majd a lengyelekre kell fujjolnunk?

2018. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Borosta??? Te sem mostanában láttad...
2018. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Írd be a Google képkeresőbe, hogy borosta. Nézd meg a képeket.

Most írd be, hogy szakáll. Nézd meg itt is a képeket.


Szívesen.

2018. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Azért az itt törököző kanapéhuszár hozzászólók közül kíváncsi lennék hányan ismernek személyesen törököket. Én ismerek kb 40-et. Az egyik olyan nép, aki szereti a magyarokat és jobban ki lehet velük jönni, mint néhány tahó beképzelt magyarral. Csak ha már töröközünk, lenne mit tanulni mondjuk tisztelet és összetartás címszóval tőlük...
2018. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Te, én internet nélkül is tudom, mi a borosta. :))) Eddig rajtad kívül ezt mindenki szakállnak látta, nem csak az szakáll, ami derékig ér, tanulj meg magyarul. Persze lehet, hogy törökül borosta, azt nem tudom. :)
2018. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én a török sorozatokra gondoltam, mint most megy az Örök szerelem. Abban vannak nagyon hasonló férfiak.
2018. febr. 24. 00:23
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Szóval azt mondod hogy azért növeszt valaki ilyen borostát, mert úgy akar kinézni mint egy török? Vagy csak a törökök hordhatnak ilyen arcszőrzetet?


Nem értem mit akarsz ebből kihozni egy újabb "megrázó " török - Vona szálon kívül..

2018. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem okos dolog, de csak azért nem, mert most ebbe is bele lehet magyarázni minden marhaságot. Pedig volt szakállas "időszaka" Orbánnak, Ádernek is, vagy nezd meg Szájert.
2018. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!