Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen feltételei vannak...

Milyen feltételei vannak ennek a munkának?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék börtönőrnek jelentkezni.

Tavaly olvastam, hogy a gyereahuvosre.hu-n már 8 általánossal is toboroznak, csak kevesebb a fizu.

Van esélyem?

28/N

Köszönöm



2022. jan. 28. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a ki a hülye kérdést.


Van a börtönbe egy szabály, amit be kell tartani. Te lázongsz azon, hogy ezt miért kell betartani.


Az megvan, hogy a börtönbe nem nyaralni megy az ember? Nem vagy a legélesebb kés a fiókba😂😂


Szegény szutyok börtön töltelékek. Nem csinálhatnak azt amit akarnak. 😂😂

2022. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Egészségügyi alkalmassági vizsgálat van, egy simán teljesíthető fizikai alkalmassági, pszichológiai teszt. Büntetlen előélet feltétel. Tudomásom szerint az érettségi nem követelmény. Amennyiben ez megvan, semmi akadálya, hogy felvételt nyerj.

Egyébként nem értem mi a gond azzal, ha ott szeretne dolgozni a kérdező? Személy szerint én is nő vagyok, 30 fölött, és csak "terepen" tudom elképzelni magam, nem bírom az irodai munkát.


Sok sikert kérdező!

2022. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11-nek:


XD


Nem olvastad amikor írtam, hogy rutinos sittes vagyok?


Én nem elképzelem a dolgokat mint te, hanem tudom. Neked még annyi eszed sincs hogy alapvetően felismerd, hogy sittre nem a tekintély-tisztelő emberek szoktak kerülni. Inkább azok, akiknek a tekintély-tisztelet megkövetelése felhívás "keringőre". Ki nem xarja le az értelmetlen szabályokat? Nem azért kerültem be egyszer sem, mert annyira érdekelnének a szabályok!

2022. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hisztizel, mint egy kislány, hogyha valaki beakarja tartatni veled. Menj veregesd meg a vállad, meséld el a családodnak legyenek büszkék rád. Senki más nem kíváncsi rád te sittes ratyi rambó.
2022. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14-nek:


A hisztinél "kicsit" többet szoktam lerakni az asztalra.


Ha pedig senki nem kíváncsi rám, akkor miért reagálsz? XD

2022. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Sokat lerakhattál az asztalra.

Börtönbe nem tud mindenki kerülni, csak az idióták 😂😂

2022. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Huu rendesen elszabadultak a kommentek.

Egyébként nem értem miért probléma, hogy szeretnék egy bizonyos területén elhelyezkedni... Minden szférában vannak alkalmazottak.

Több barátnőm katona, ő is kapta annak idején az ívet és láss csodát : mai napig álljak a sarat :D

2022. jan. 31. 20:30
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hármas , nagyon büszke lehetsz magadra, takarodj már vissza a rácsok mögé , ott a helyed. Bár sajnos a magadfajta szemètládákat is sajnos mi tartjuk el.
2022. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

#18-nak:


Feltételezem, hogy azonos vagy #16-al.


Neked a börtönbe kerülés ennyire egyszerű? Idióták?


Próbálok valahogy a szintednek megfelelően fogalmazni, de nem egyszerű.


Sittre, lényegét tekintve 4 fő ok mentén kerülhet valaki.


- Ártatlan. Sokkal többen vannak, mint hinnéd.

- Piti h'lyeséget csinált, azt is balfaxul, tipikus looser.

- Huzamosabb időn keresztül űzte az ipart, folyamatosan fejlődött, de egy idő után túl magabiztos lett. Általában nevetséges büntetéssel megússza ahhoz képest, ha minden ügye kiderülne.


Én az utolsóba tartoztam.


És ha nem tetszik hogy neked kell eltartani, rúgasd ki! XD

Biztos lehetsz benn, hogy nem ő kéri!

2022. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Helyesbítek:


Nem 4, hanem három.

2022. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!