Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrség egységeinek...

Transylvan2015 kérdése:

A magyar rendőrség egységeinek létszáma mennyi?

Figyelt kérdés
Különösen a tüntetések esetében bevetett egységek típusa és létszáma, meg hierarchiája és "fegyverzete" érdekel.

#militáns tüntetések #tüntetéseken bevetett rendőri egységek #rendőrök fegyverzete militáns tüntetők ellen #vízágyúkon hány rendőr szolgál #rabomobilokon hány rendőr szolgál #parancskiadási lánc a tüntetéseken bevetett rendőrségi egységeknél
2022. jan. 29. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Militáns tüntetések és a rendőrségi összecsapás matematikai modellezésén dolgozom, de nem ismerem csak a nyugati rendőrségi egységek létszámát és fegyverzetét (felszerelését). De ezeknél sem lehet a világhálón teljesen megbízható adatokat kapni, pl. a rendőrségek hivatalos oldalain.

Ki tud segíteni?

2022. jan. 29. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Itt látod minden ilyen szervezeti elemének a létszámát.

[link]

2022. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tele van a net, pl.

amerikai hadseregé: [link]

amerikai tengerészgyalogságé: [link]


Kaliforna államé (ez nem annyira taktika, hanem inkább, hogy mikor mit szabad):

[link]

2022. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zabrudi
2022. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segíteni akarást. Megoldottam anélkül, hogy a szakszerű rendőrségi egységneveket használjam. Egyszerűen vettem 40 rendőrt ehhez hozzáadtam egy vízágyút 2 rendőrrel, 1 rabomobilt 2 rendőrrel és még 2 főt, akik pl. kikapcsolják a tüntetők mobil telefonjaihoz tartozó hálózatokat, tehát összesen 46 fő.

A matematikai modellezést és érzékenységi vizsgálatot ezzel be is fejeztem. Például kiderült, hogy a 46 rendőrrel szemben 100 militáns tüntető harcos és 200 ellátó tüntető kell, kik folyamatosan töltik fel a harcosok "arzenálját" a fogyó anyaggal. A tüntetők győzelme, pl. behatolás egy szimbólikus értékű épületbe, csak törvényszerű keretek betartásával lehetséges. A törvényszerűséget a militáns tüntetések törvényszerűségeire értem. Például, ha nincs az utánpótlás jól megszervezve, akkor a militáns tüntetőknek 20 perc alatt elfogy a "lőszerük" és azzal a militáns tüntetésnek vége.

2022. febr. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!