Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Állrendőr hívhatott? Letettem...

Állrendőr hívhatott? Letettem a telefont.

Figyelt kérdés

Ma csörgött a telefon egy 30-as szám, és felvettem és azt mondta bele egy illető, hogy "Jó napot kívánok! Fekete László vagyok a D.rk.bünügyi osztályról és engem keresett, tudta a nevem. Én pedig letettem.


Szerintetek is állrendőr lehetett? Mert ilyen rendőr nincs.

Máskor, ha hívnak, le kell tenni, mert ha akarnak vmit, akk. idéznek? Mármint az igazi rendőrök.



2022. febr. 28. 17:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
A telefonon való idézést a Be. nevesíti. Magadat szpattad meg.
2022. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Majd írd le légyszi a fejleményeket.
2022. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Újab fejlemény. Amit belinkeltél nekem új. Ilyen is van, hogy random fent vannak police.hu-n a nyomozók név szerint?


Látom igen van az adott rendőrségen ilyen nevű rendőr, pont abba a városba lakok, mostmár az van bennem, hogy vagy állrendőr volt vagy ténylegesen ez a fickó. Attól még lehet állrendőr, de ha nem az volt, én úgy veszem, akkor is, hogy állrendőr volt és, ha igazi rendőr akar keresni, akkor majd küld postai úton levelet. Punktum.


Énvelem nem szórakozik senki.


Láttam mar hasonló kérdést, mást is hívtak, aki azt mondta, h ö rendőr.

2022. febr. 28. 20:46
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

És ha azért hívtak, hogy értesítsenek vmiről? Egy családtag balesete? Elveszett, megtalált iratok?

Miért nem hallgattad meg?

2022. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Mindenem megvan, anya tesó él, minden rendbe van.
2022. febr. 28. 20:51
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég.. és még azt mondják, a rendőrök hülyék. Nem csoda, ha ilyen papucsállatkákkal kell szót érteniük. Leamortizálódik az agyuk.
2022. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Levente!


Megint elkövettél vmit, azért hívtak...


Örülj, hogy telefonon hívtak és nem egyből házkutatás meg előállitás lett... de ezt most kivívtad magadnak, hogy legyen!


Nekem egy ismerősömet hívták telefonon tanúnak egy autólopási ügyben...


Tudod, vannak emberek akik dolgoznak és ha telefonon hívnak van lehetőséged arra, hogy olyan időpontban menj ami kívül esik a munkaidődön, szemben egy írott idézéssel aminél szabadságot kell kivenned...

2022. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
91%
Végülis a saját dolgod könnyitetted volt a meg. Most majd kapsz egy levelet aztán aznaora intézzél szabadságot, ha egyáltalán van munkád te hajléktalan. Idiota
2022. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem tudom mi az az "állrendőr". Hol áll?
2022. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ilyen helyesírással én lesittelnélek!


Áll és ál között van különbség, neked az utóbbit kellett volna használnod!

2022. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!