Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Állrendőr hívhatott? Letettem...

Állrendőr hívhatott? Letettem a telefont.

Figyelt kérdés

Ma csörgött a telefon egy 30-as szám, és felvettem és azt mondta bele egy illető, hogy "Jó napot kívánok! Fekete László vagyok a D.rk.bünügyi osztályról és engem keresett, tudta a nevem. Én pedig letettem.


Szerintetek is állrendőr lehetett? Mert ilyen rendőr nincs.

Máskor, ha hívnak, le kell tenni, mert ha akarnak vmit, akk. idéznek? Mármint az igazi rendőrök.



2022. febr. 28. 17:02
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

#8-as!


Rendszeres olvasója vagyok a topiknak és a multkor volt egy olyan kérdés, hogy egy nagy városban 35 nyomozó van.


Vagy te, vagy nem te, válaszoltad/válaszolták rá, hogy két megyében nincs 35 nyomozó. És leidiótáztad a kérdezőt.


Amit belinkeltél a Ddbreceni rendőrkapitányságról, kb. 80 fő nyomozó van.


Akkor miért is idióta, aki azt kérdezte, hogy xy nagyvárosban 35 nyomozó van?!

2022. márc. 1. 01:39
 22/39 A kérdező kommentje:
Ebben a linkben 8-as több mint 80 fő neve után van írva, hogy "nyomozó". Nagyjából átfutva megszámoltam.
2022. márc. 1. 01:41
 23/39 anonim ***** válasza:
95%
És most nézzétek meg, ilyen sötét emberekkel kell nap mint nap szembenéznie egy rendőrnek… egyszerűen hihetetlen. Komolyan mondom erre a szintű sötétségre már szavak nincsenek
2022. márc. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
96%
És csodálkozunk, hogy a rendőrök bunkók. Mikor konkrétan nap mint nap szoba növényekkel kell vitatkozniuk.
2022. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Én írtam a 4 és 8-as kommentet, de ezt az "egy nagy városban 35 nyomozó van" kérdést még csak nem is láttam, így nem is tudtam "leidiótázni" a kérdezőt.
2022. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Jajj, ne sajnáljátok már a rendőröket annyire utolsó két válaszolók. Amíg maguk is bűnszervezetben nyomják bűncselekményeket, addig miről beszélünk???


Mivel nekem is van lelkem, lehet velem is beszélni, így elárulom, hogy vannak rendes rendőrök is. Két százezres nagyságú pénzbírságot (2db.) szabálysértés, engedett el az előadónő, hogy azt mondta, h mind a kettőben figyelmeztetésben részesítem csak. Na őt szívesen meghívnám egy kávéra, de úgysem fogadná el.


Szal vannak rendes rendőrök 100 %-ból úgy 2 % .



Arra még mindig nem jött válasz, hogy akkor, ha 2 megyébe nincs 35 nyomozó, a debreceni kapitányságon mi ez a több mint 80 fő nyomozó?!

2022. márc. 1. 13:41
 27/39 A kérdező kommentje:
Ja most jőtt a válasz. Értem.
2022. márc. 1. 13:42
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Aki deviáns, azt bizony előbb-utóbb elviszi a rendőrség.


De 100\98 rendőr hülye bunkó és bűnöző, mindenki bolond, csak te vagy helikopter.

2022. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

5:20 ig nézzétek!


[link]

2022. márc. 1. 16:04
 30/39 anonim ***** válasza:

Megtisztelek téged annyival, hogy ateistaként végignéztem 5 percig.


De mondd, mi köze ennek a linknek az általad feltett kérdéshez?

2022. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!