Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrkapitányságon...

Egy rendőrkapitányságon éjjszaka hány nyomozó van bent?

Figyelt kérdés

Pl. a városi kapitányságon hány nyomozó van bent körülbelül?


Nappal kb.30 van bent, mármint hivatali munkaidőbe, de én tegnap este beszaladtam a városi kapitányságra és nyomozóból 3-at is láttam. A földszinti ablakokba szinte mindenhol égett a villany, az emeleten pedig két-három irodába égett a villany.


Körülbelül mennyi nyomozö van bent éjjszaka.


Csak érdekel a téma.



2022. márc. 8. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
10 , de csak azért mert rád vadásznak
2022. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Mind ülnek a gép előtt és a szárnyas lóval a gépedet figyelik hogy mit alakítasz és mikor vihetnek be előzetesbe. Rád fog rohadni a lakat Levike.
2022. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eggyel több, mint szeretnéd, Levike.
2022. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Rám nem vadásznak, semmit nem akarnak tőlem, mert tegnap voltsm bent este és, látták, h ott vagyok, meg meg is kérdezték, hogy mit keresek ott. Ha vadásznának rám, akkor azt mondták volna, hogy aha itt van, bejött magától, na el viszont nem engedjük.


A fentebb leírt kérdésmegfogalmazásból nehéz volt ezt lekövetkeztetni okoskák.

2022. márc. 8. 22:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk például egy sincs éjszaka.

2 ügyeletes van, akik otthonról jönnek be a kapsra ha kell.


Most ez jó válasz? Ahány kapitányság, annyi féle képpen van megoldva, Levikém.

2022. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De Debrecen nagy város, nagy a kapitányság és mindig vannak bent.

Lehet nálatok ami vagy egy kis falu kis őrssel vagy egy kis város kis kapitánysággal.


Borsod megye?


Látom te is megfordultál ott a rendőrségen párszor, ha ennyire tudod.


Volt már ügyed velük? Hej,hej:D.

2022. márc. 9. 12:39
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez most nem talált.


Viszont persze, hogy megfordultam párszor, mert ott dolgozok! :D

2022. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mit csinàlnál, ha egy ember küldene napi 5 e-mailt, meg másnap postai levelet? Valahogy felhívnád az embert, hogy mostmár elég, ne küldözgessen, mert sok a munka és a fontos munkától veszi el az időt, hogy mindig küldözgeti az üzenetet az ember?
2022. márc. 9. 14:21
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem az én illetékességem, de van "szerencsém" egy hozzád hasonló ember leveleit olvasgatni. (Leginkább e-mailben, de papír formában is küldi.) Utóbbi tartalmát nem ismerem, mert nem jut el hozzám, de gyanítom hasonlóról szól mint az elektronikus.


Hogy mit csinálunk? Semmit. Ezek annyira számunkra érdektelen és értelmetlen levelek, mint hogy Kína tartományaiban mekkora az egységre jutó elefántok populációja.


A rendőrség címei, telefonszámai publikusak, tehát akár egy 8 éves gyerek is küldhet levelet.


De mit gondolsz, mit kéne kezdenie a rendőrségnek az ilyen levelekkel?

Megnyitjuk (már ha megnyitjuk, mert 90%-ban úgyis tudjuk, hogy már megint a tücskök párzási szokásairól lesz szó), és ennyi. Továbbgörgetünk a fontos iratokra, üzenetekre.

Tudod, oda dolgozni jár az ember, nem az ilyen leveleken szórakozni, mintha valami zsebnovella lenne.

2022. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gondoljuk, előbb-utóbb majd megunja. Aztán végül csak szembejön egy újabb levél talán fél óra múlva, talán fél év múlva.
2022. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!