Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrkapitányságon...

Egy rendőrkapitányságon éjjszaka hány nyomozó van bent?

Figyelt kérdés

Pl. a városi kapitányságon hány nyomozó van bent körülbelül?


Nappal kb.30 van bent, mármint hivatali munkaidőbe, de én tegnap este beszaladtam a városi kapitányságra és nyomozóból 3-at is láttam. A földszinti ablakokba szinte mindenhol égett a villany, az emeleten pedig két-három irodába égett a villany.


Körülbelül mennyi nyomozö van bent éjjszaka.


Csak érdekel a téma.



2022. márc. 8. 21:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És nem röhögtök egy nagyot a kollégákkal emiatt?
2022. márc. 9. 14:41
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor más kapitányságon is vannak ilyen mberek, avagy más kapitányságon is előfordulnak ilyen embertől üzik, nem csak itt a debrecenin.
2022. márc. 9. 14:43
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem tartom viccesnek.


Ezek a feladók valamilyen mentális problémával küzdő emberek (általában pszichiátriai ésvagy gyógyszeres kezelés alatt álló, beteg személyek), ezért tudni is kell az ilyen tartalmakat és embereket a helyén kezelni.

2022. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nekem ne mondd én tudom.


És olyan nem fordult elő nálatok, hogy ez az ember amellett, hogy elektronikus, és postai leveleket küld, be is megy személyesen, kérdez valamit , majd elmegy?

2022. márc. 9. 15:07
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 még az is kár hogy itt válaszolsz neki. Elméztették büntetőeljárásban, szerinted ?!
2022. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
"Elméztették" Na ez a szó micsoda?
2022. márc. 9. 16:00
 18/18 A kérdező kommentje:

Aha, ezeket mind értem.


És mondd, ahol te dolgool rendőrségen, ahol két rendőr van bent éjjel a rendőrségen, meg ha kell bemegy egy nyomozó, nem volt még olyan, hogy megjelentek az ufók és elvitték őket?

2022. márc. 9. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!