Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha drogosok vannak a környezte...

Ha drogosok vannak a környeztemben, akkor fel tudom őket jelenteni úgy hogy ne tudják meg hogy én voltam?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Én is feljelenteném őket, de csak abban az esetben, ha a drog vételét úgy képzeli el, hogy az én mobilomat, cipőmet, kabátomat stb lopja, rabolja el és eladja.


Egyéb esetben úgy nyírja ki a szervezetét, ahogy akarja.

Bár megjegyzem, hogy az ilyen férgek rehabilitációját, vagy túladagolás utáni kezelését a mi adónkból finanszírozzák. Szóval még fel sem háborodhatnának ilyen kérdés esetén, amit a kérdező feltett.

2010. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha akarod feljelentheted őket, mert a drogfogyasztás törvénytelen, ha drogosok járnak a környéken, az zavarhatja az ott lakók nyugalmát és leveri az ingatlanok értékét, tehát mindenkinek csak jót teszel. Ha a drogos ettől magába száll, akkor neki is.
2010. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
Így a lakosság 15-20%-át feljelenthetnétek, senki se kényszerít senkit szerintem hogy drogozzon, kettőn áll a vásár.
2010. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Lehet. Van anonim bejelentő.
2010. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 clint ***** válasza:
69%

igenis fel kell jelenteni. Nekem meg ne írja senki, hogy egyszer próbáljam ki. Igen kipróbáltam, a füvet, a speedet is. De csak egyszer!! És azt is csak mert kiváncsi voltam rá. De aki rendszeresen drogozik az semmi jót nem okozhat.

És igenis bele kell szólni, hogyan éli más az életét, ha azzal árt a társadalomnak. Semmi kedvem azon aggódni, hogy majd az én gyerekemet is az ilyen agynélküli öngyilkosjelölt fogja belevinni az ilyesmibe.

2010. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted mit csinálnak vele? Mert ülni nem fogyasztásért az 100%. Kötelezik hogy eljárjon egy pártfogóhoz v. kihez hetente. Ott összegyűlnek a drogosok, és egymásnak bővítik ismereteiket a dealerekről...
2010. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Elvileg lehet és szerintem jó ötlet! :)
2010. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 clint ***** válasza:
73%
legalább ha feljelentik elkaphatják a dilert.
2010. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%
Mi az hogy a drogfogyasztás törvénytelen? És az alkohol, a cigi, a kávé a gyógyszerek?
2010. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
én lecsuknám az összeset. a teljesen tönkretett központi idegrendszerükkel, meg halott agyukkal később kárt tehtnek másokban és mind egy h az a családtagjuk vagy barátjuk szerelmük stb...
2010. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!