Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha drogosok vannak a környezte...

Ha drogosok vannak a környeztemben, akkor fel tudom őket jelenteni úgy hogy ne tudják meg hogy én voltam?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

A telefontanú vonalán anonim módon bármit bejelenthetsz. A terjesztőket kéne elsősorban felnyomni!

A drogosok inkább beteg emberek mint aljas bűnözők, ezt azért nem árt szem előtt tartani!

2010. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
0%
Jelentsd fel, sztem személyesen!!!
2010. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%

Hello!

Nekem több ismerősöm van, aki régen keményen drogozott, kemény vagyonokat lőtt magába, ma pedig értelmes, hasznos életet él. Nem mondom, hogy egyszerű volt nekik, több éves terápiába került. De lehet dönteni, és lehet, hogy épp rajtad múlik a döntés. Ha feljelented őket, akkor jellemzően "megússzák", és x hónappal később ugyanott folytatják, ahol abbahagyták. Vagy valahogy elvezeted őket mondjuk a Válaszút Irodába (bocsi a "reklámért", én őket ismerem...), ahol esélyük van arra, hogy az életük élet legyen.

2010. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%
Én is hasonló cipőben járok. A szomszédom olyan szinten füvezik, hogy nem lehet nyitva az ablakom, mert úgy érzem, megfulladok. És én abszolút nem bírom a fű szagát. Amint megérzem, rögtön hányingerem lesz. Néha eszembe jut, hogy fel kéne jelenteni, de sohasem jutok el odáig.
2010. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
55%
Persze, hogy fel tudod. A drogdílerkedés Mo.-n törvényellenes. A rendőrség nem köteles kiadni semmilyen információt a feljelentőről.
2010. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
55%
Fel tudod persze, de Stohlnak sem lett semmi problémája a drogfogyasztásból. Nagy kárt nem okozol vele...
2010. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 dozzer válasza:
88%

lehet az a baj hogy az emberek el itélnek ojan dolgokat amit nem is ismernek,persze nem azt mondom hogy mindent legalizáljanak mert vannak ojan undorito anyagok amire azt mondom hogy inkább senkinek.

attol még hogy valaki droghoz nyul nem kell hogy rossz élete legyen mert nem arrol szol

a rossz ember nem attol lesz rossz ember hogy drogozik.

pl volt egy ember aki be volt szivva meg nyugtatozott és ivott rá

szerintem a nyugtato pia keverés elég kemény párositás és talán a füves cigi tartotta vissza attol hogy ne tegye meg a gyilkosságot

de most nem is azon van a hangsuly hanem azon hogy ha ez a sok szar nem lett volna benne akkor is leszurkálta volna mert egy primitiv állat.

és nekem bárki bármit mond ne hogy azt merje már mondani hogy minden gyilkosságot a szerek hatása okozza mert szerintem hirtelen felindulásbol történi a leg több baj mert az emberek nem képesek vissza fogni magukat

és most térjünk vissza a piára és a drogokra.

a pia is drog a cigi a kávé és a cukor stb mert ugyanis bármire rá lehet szokni.

én ismerem a hatásokat mert már volt benne részem és csak annyit tudom mondani hogy pl a fütöl közel nem érzek akkora hatást mint a piátol a pia elég erösnek számit ha a halucináciokat kiválto anyagokat nem nézzük de azokat nem is probáltam.

tudni kell hogy minden ember más és más hogy hat rá minden szer cak persze vannnak ojanok aminél nincs nagy külömbség.

pl a piánál elég nagy külömbségek vannak van akinek semi baja csak vigyorog és spicces, van aki meg már álni sem tud meg beszélni sem és van aki höbörög meg támadja az embereket és igy tovább

és ez valamilyen szinten az emberek hibálya.

attol még hogy valaki dorogos vagy droghoz nyul attol még nem feltétlenül rossz ember söt ha ezt nem is veszed figyelembe akár még a legjobb barátja is lehetne bárkinek

nem feltétlenül változtatja meg az embert az hogy ö droghoznyul.

azzal nem álnék szoba aki a drogon kivül az életben is tirpák.

biztos vagyok benne hogy ezt sokan nem fogják elfogadni amit irtam de ezt akkor is tudnotok kell mert akkor is igy van.

2010. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
94%
pffff ha már ilyen sunyi vagy akkor tedd úgy ,hogy tudják ,hogy te voltál legyél ennyire ember te féreg!
2010. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
91%

"Kövesd Júdást", menj legyél áruló...

Ha valaki drogfogyasztó, az miben különbözik az alkoholistától?! Megmondom, az alkoholista nem képes teljesen az önkontrollra nagy mennyiségű pia után, tehát kötekszik, verekszik, akár betör vagy megerőszakol valaki, vagy öl. Amiket én próbáltam drogokat, attól jól éreztem magam, nyugodt voltam, táncoltam buliban, nem ordibáltam, nem zavartam senkit és semmit. Teljes életet élek van munkám, van egy szép házam van autóm, tudom mennyit költhetek ilyen élvezeti cikkekre. Nekem havi 8-10 alkalommal jól esik, ez neked okoz valami problémát?! Söprögess a saját házad táján!!!

2010. nov. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!