Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy bolond szomszédom,...

Van egy bolond szomszédom, aki elmondása szerint feljelentett egy éve. De nem jött semmi értesítés?

Figyelt kérdés
Van száma is a feljelentésnek, ezt akkor lobogtatta is. Vártam, hogy beidézzenek de semmit sem kaptam azóta sem. Hogy tudnám kideríteni, hogy még folyik-e az ügy?

2022. ápr. 12. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint valószínű, hogy nem folyik. Az, hogy szomszédodat meghallgatták és ezzel lett egy 1234 ügyszámú irat... Pff.. az még semmi.
2022. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyet lezárták, általában minden "megoldhatatlan" ügyet lezárnak 2-3 hónap alatt. Te nem kapsz semmilyen határozatot vagy értesítést csak a szomszédod egy levelet, hogy xy nyomozást bizonyíték hiányában lezárták.
2022. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Másokat is feljelentget egyébként. Úgy szokta csinálni, hogy egy ügyben többször is feljelentést tesz, hogy ne évülhessenek el (saját szavaival így magyarázta). Ez a mániája állítólag. Engem viszont nagyon zavar az egész, mert olyan a szakmám, ahol feddhetetlen erkölcsi bizonyítványt kell adni időnként. Én egy bírságot sem kockáztatok meg, kifejezetten szabálykövető vagyok mindenben. Mit tehetek ellene, vagy hogy tudnám a legközelebb elejét venni ennek? Mások leszarják meg kiröhögik, engem viszont minden ilyesmi zavar.
2022. ápr. 12. 12:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha ez a fickó, valóban mindenkit feljelentget(ne) (tipikus boomer hobbi), akkor a szomszédot már a rendőrség is tudja a helyén kezelni.


Már a rendőrök is úgy állnak hozzá, hogy "b+, ez már megint a Gipszjakab, akire ferdén nézett a szomszéd macska, ezért feljelenti". Ezt komolyan mondom, úgyhogy csak nyugi :) ha nincs vaj a füled mögött, akkor röhögd ki a szomszédot és kívánj neki további sz@r napot.

2022. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2-es, azért ez nem így van...


A lovászi cigányok 2 éve felhelentettek zaklatásért a Szegedi Csendőrségen, bizonyíthatatlan, de azért kitartóan próbálkoznak, megmondták, hogy így vagy úgy de bizonyítani fogják.


Ha vkit utál a rendőrség akkor mindent megtesznek, hogy ráverjenek valamit

2022. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5-ös, azért a te ügyedet ne keverjük már ide. Tök más.


Amiről a kérdező ír, az egy unatkozó barom, aki azt hiszi ő a helyi önkéntes kmb-s, ezért feljelenti még a saját nagymamáját is...

2022. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 árokpart ***** válasza:
100%
Egy bírság meg hasonló miatt még kapni fogsz feddhetetlenségi erkölcsi bizonyítványt. Képzeld el, hogy akkor ennyiből senki sem kaphatna egy pl. bírónál vagy ügyésznél is előfordul, hogy megbüntetik gyorshajtásért vagy pl. záróvonal átlépésért és sorolhatnám. Az erkölcsi bizonyítvány szándékosan elkövetett bűncselekményekre vonatkozik.
2022. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6-os, persze, hogy az én ügyem más, mert nekik van kapcsolatuk a rendőrségen... ennyiben más! Az persze, hogy ez Alkotmányba ütközik, senkit se zavarjon!


Egyébként Ők is megfenyegettek rngem többször, hiába tettem én is feljelentést ellenük, az ügyüket megszüntették.

Volt olyan, hogy megakart verni az egyik az Ákádnál, fényes nappal, 2 percre a Szegedi kapitányságtól vagy fél óra volr nekik kiérni, de ha én mentem Nekik, 2 perc múlva kint vtak!


Ne mondjuk már, hogy ez nem elfogultság!

2022. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön is sok az antiszociális ember (fenyegetés, zaklatás, rágalmazás..stb). Jeleztem a hatóságoknak, a válasz kábé annyi volt hogy old meg.
2022. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szegedi zaklató.
2022. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!