Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőrök találnak nálam...

Ha a rendőrök találnak nálam egy viperát vagy egy hosszabb pengéjű kést, hogy úszhatom meg a rendőri kötekedést?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy egyik házból átviszem a másikba vagy a mai nap folyamán vásároltam, csak azóta nem voltam otthon vele, hogy otthagyjam.

2022. ápr. 16. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Amilyen hülyék a rendőrök, mindenbe belekötnek, nem úszhatod meg.
2022. ápr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrök nem fognak ok nélkül igazoltatni, ruházat-átvizsgálását csinálni senkin csak úgy passzióból. Ha már arra van szükség, hogy ruházat-átvizsgálásra kerüljön sor akkor előtte te is csinálták "valamit" és ott már magyarázkodhatsz amit akarsz úgyis feljelentés lesz belőle.

Képzed'el, nekem is van "okosságom", s ha olyan környékre megyek akkor néha még nálam is van. Viszont ha megállít a járőr és igazoltat (mert ez a dolga) akkor udvariasan (a rendőr is az), normálisan válaszolok a kérdésekre, odaadom az irataimat és még soha nem került sor arra hogy megmotozzanak. Persze, ha emberkedsz, vagy balhét csinálsz akkor ne csodálkozz rajta.

2022. ápr. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Közterületen ezek KKVE eszköznek számítanak. Vásárolhatod, és szállíthatod ELCSOMAGOLVA.
2022. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogyan viszed. Én rendszeresen hordok machetát, 20-30 centis késeket, bárdokat. Többször látták rendőrök ellenőrzés közben és egyszer sem szóltak. Mondjuk a kabát ujjából kerülne elő, akkor már máshogy állnak hozzá.
2022. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha felnőtt vagy, hogy otthon vagizz viperával, legyen annyira nagyfiú, hogy magadtól utána nézel az erre vonatkozó szabályoknak.
2022. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne hordj magadnál ilyet!
2022. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Táskában, elcsomagolva, semmit nem szólhatnak érte.
2022. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!