Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek tehet valamit a...

Szerintetek tehet valamit a rendőrség?

Figyelt kérdés

Tegnap havat lapátoltam az utcán és észre vettem,hogy a lapát éle meg van repedve,és véletlenül elszóltam magam,hogy "a k###a életbe", egy arra járó 18-20 éves meg azt mondja,hogy "mit anyázok?",mondom nem anyáztam,erre elkezdi hoogy "már tagadod is b##i?",erre mondom hogy szájba vágom a lapáttal,ha nem tűnik el,erre elkezd lökdösni,majd a szomszédom állította le a srácot,hogy kihívja a rendőröket,ha nem húz el a francba,szóval elment.

Viszont ma ahogy hazaértem a munkából,észreveszem,hogy egy téglát bedobtak a kertembe,egy papírra pedig rá volt írva,hogy "megdöglesz!",gondolom az a srác csinálta aki tegnap is itt volt,mert a szomszédságban mindenkivel jóban vagyok és bárkit kérdeztem senki nem látott semmit.

Szóval nem tudom kellene-e félnem,mert a nevét nem tudom,de lehet,hogy nyilván van tartva és felismerik vagy valami,és igazából nem vagyok az a parázós,de most nagyon felhúzott ez a dolog.

Egyébként körülnéztem és semmi nem tört el a ház körül,szóval nincs anyagi károm.


Mit lehet tenni ilyenkor?



2017. dec. 15. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Kamu.
2017. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg garázdaság vagy becsületsértés szabálysértése miatt tehet feljelentést, de nem a rendőrségnél, hanem az illetékes kormányhivatal járási (fővárosi kerületi) hivatalánál.
2017. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, szólhat a rendőrségnek mint bűnmegelőző szervnek.
2017. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!